Penzion Stará Mlékarna Kytlice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Stará Mlékarna

Kytlice 159, Kytlice
penziony a ubytování Kytlice
Foto Penzion Stará Mlékarna
Penzion Stará Mlékarna si rezervujte online

Elegantní dobová vila Stará Mlékárna se nachází v menší obci Kytlice v Lužických horách.

Pokud si Vaše společnost přeje uspořádat školení, teambuilding nebo potřebuje zajistit pouze ubytování na výjezdní akci, jsme připraveni vám pomoci. Náš apartmánový dům vám nabízí možnost ubytování a školení pro firmy. Máme pro Vás k dispozici školící místnost, kterou je možno variabilně upravit jako učebnu či meetingroom, vybavenou velkou LCD televizí pro vaše prezentace. Jsme schopni vám zajistit coffe break či občerstvení formou švédských stolů nebo hotových jídel.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Stará Mlékarna stravování

Večer můžete strávit u našeho baru nebo na zahradě u táboráku či grilování. Splníme Vaše veškerá přání a požadavky za skutečně přijatelné ceny s respektem na Váš finanční limit.

Popis okolí penzionu, Kytlice a Děčínsko a Lužické hory

V okolí obcí Kytlice, Polevsko, Svor, Prácheň a Prysk jsou v zimním období udržovány tratě pro běžecké lyžování. Tratě se nacházejí v nadmořské výšce 500 - 600 m. n. m na hranici českolipského a děčínského okresu v krásné přírodě Lužických hor. Další krásné běžecké tratě jsou v okolí hory Luž, kde jsou udržované z české, ale také z německé strany. Při dobrém počasí je možné vychutnat nádherné výhledy na Jizerské hory, Ještěd, Bezděz, Ralsko, Klíč, Jedlovou, Děčínský Sněžník a další kopce Lužických hor a Českého Švýcarska. Zimní běžecké tratě vedou převážně po úzkých lesních cestách, místy po loukách. Proto jsou zde trasy pro lyžování klasickou technikou. K údržbě tratí slouží dva sněžné skútry.

V blízkém okolí je mnoho různých možností, jak si užít sněhové pokrývky na sjezdových lyžích či snowboardech.

Řekne se Kytlice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion Stará Mlékarna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Stará Mlékarna Kytlice 159 Kytlice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný vlastním vozem, který lze parkovat zdarma přímo u penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Stará Mlékarna

Penzion Stará Mlékarna recenze na ubytování v Kytlicích

Reference na ubytování Penzion Stará Mlékarna

Nabízí Penzion Stará Mlékarna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Stará Mlékarna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Stará Mlékarna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Stará Mlékarna z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15281 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Stará Mlékarna a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Stará Mlékarna nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Stará Mlékarna je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kytlice/penzion-stara-mlekarna">Penzion Stará Mlékarna je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Stará Mlékarna je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Alenka Labská
  Penzion Alenka Labská Překrásná krkonošská chalupa - Penzion Alenka, která se nachází přímo ve Špindlerově Mlýně na sjezdovce Labská v nadmořské…
  penziony Špindlerův Mlýn, ubytování od 2000 Kč v lokalitě Krkonoše
 • Penzion André
  Penzion André Ubytování na okraji centra Valtic, přímo pod zámkem Ubytování André***+ se nachází přímo v centrum Valtic pod zámkem. Ubytování…
  penziony Valtice, ubytování od 1500 Kč
 • Penzion Vyhlídka
  Penzion Vyhlídka Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů…
  penziony Hojsova Stráž, ubytování od 1040 Kč v lokalitě Šumava
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě