Penzion U Kulky Kyjov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Kulky

Jungmannova 211/37, Kyjov
penziony a ubytování Kyjov
Foto Penzion U Kulky
Penzion U Kulky si rezervujte online

Náš rodinný penzion nabízí ubytování v centru slováckého Kyjova v nadstandartně vybavených apartmánech. Je situován v krásné zahradě s hřištěm pro děti.

Penzion "U Kulky" se nachází v srdci Moravského Slovácka v městě Kyjově. Objekt je situován v uzavřené zahradě, takže leží cca 200 m od centra města, ale zároveň poskytuje klid a soukromí. Proto je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro sportovně laděné skupiny hostů, zejména pro cyklisty, kterým je celé zařízení šité na míru. Kapacita je 20 osob, které ubytujeme ve 3 kompletně zařízených apartmánech s vybavenou kuchyní. Součástí areálu je zahradní restaurace pro 80 osob, krásná zahrada s hřištěm pro děti, hřištěm na pétanque, noční a denní bar a sklípek s vinotékou.

Pokoje v penzionu

Apatrmán č. 1: 3 pokoje, obytná kuchyně, předsíň, WC, koupelna. Kapacita 8 osob. Apartmán č. 2: 3 pokoje, obytná kuchyně, předsíň, WC, koupelna. Kapacita 8 osob. Apartmán č. 3: Ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, předsíň, Koupelna, WC. Detailní popis apartmánů viz.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Kulky stravování

Denní a noční bar otevřen od 9.00 do 06.00 Od května do září otevřena zahradní restaurace přímo ve dvoře objektu. Detaily na 

Popis okolí penzionu, Kyjov a Slovácko

Okolí je malebné a ideální pro cykloturistiku (moravské vinařské stezky), turistiku (Chřiby, Bílé Karpaty), putování za památkami, vínem a folklórem. Nelze opomenout také ideální možnosti in line bruslení a v okolí do 30 km 2 krásná přírodní golfová hřiště (Slavkov u Brna, Ostrožská nová ves). V zimním období nabízejí Chřiby i Bílé Karpaty pěkná lyžařská střediska. K zajímavostem patří oblast vátých písků a meandry řeky Moravy, které lze splouvat na lodích, stejně jako technickou památku "Baťův kanál". Inspiraci k výletům najdete na 

Řekne se Kyjov, Slovácko, ale kde Penzion U Kulky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a zahrádka "U Kulky" Jungmannova 211 Kyjov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlak, autobus, vlastní doprava.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U Kulky Kyjov Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka na pokoji, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, průvodce, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 15000 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 200 m od penzionu, namazat tága, billiard je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 30000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U Kulky poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U Kulky nabízí: restaurace, bar, zahrádka, sklípek, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub, dětské hřiště, houbaření, kasíno, vyhlídkové lety.


Fotogalerie ubytování Penzion U Kulky

Penzion U Kulky recenze na ubytování v Kyjově

Reference na ubytování Penzion U Kulky

Nabízí Penzion U Kulky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Kulky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Kulky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Kulky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14009 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Kulky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Kulky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Kulky je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kyjov/penzion-u-kulky">Penzion U Kulky je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Kulky je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Ráj
  Pension Ráj Ráj, původně venkovský statek, dnes moderní penzion je situován na lesnatém úpatí Vlhoště v půvabném Máchově kraji…
  penziony Blíževedly, ubytování od 700 Kč
 • Penzion Na Čertovce
  Penzion Na Čertovce Restaurace a penzion Na Čertovce se nachází v malé obci Dolní Orlice u Králík v podhůří Orlických hor. Penzion Na Čertovce…
  penziony Červená Voda, ubytování od 800 Kč v lokalitě Orlické hory
 • Penzion U Halmů
  Penzion U Halmů Penzion U Halmů nabízí ubytování ve 2× dvoulůžkových, 3× třílůžkových pokojích a 1× apartmánu. Penzion U Halmů nabízí: 1×…
  penziony Hustopeče, ubytování od 850 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě