Penzion Retro Kutná Hora

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Retro

V Mišpulkách 121/3, Kutná Hora
penziony a ubytování Kutná Hora
Foto Penzion Retro
Penzion Retro si rezervujte online

Penzion RETRO je útulný penzion rodinného charakteru, který se nachází na samé hranici historického centra města Kutná Hora.
Stylově vybavené pokoje jsou situovány do zahrady nebo směrem do ulice a nabízí veškerý komfort a pohodu pro Váš rodinný, romantický či firemní pobyt v Kutné Hoře. Postele jsou vybaveny vysoce kvalitními profi matracemi, bude se Vám tedy spát jako v bavlnce.
Specialitou penzionu jsou bohaté snídaně, které jsou servírovány přímo do pokoje hostů. Celý penzion je pokrytý signálem Wi-Fi, který je zdarma přístupný pro všechny hosty. Samozřejmostí je informační servis s nabídkami kulturního vyžití ve městě Kutná Hora. Parkovat lze pohodlně a bezplatně přímo před penzionem. Cyklisté a motorkáři mohou využívat garáž.

Pokoje v penzionu

Hosté si mohou vybrat z ubytování na jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Stylově vybavené pokoje jsou situovány do zahrady nebo směrem do ulice a nabízí veškerý komfort a pohodu pro Váš, rodinný, romantický či firemní pobyt v Kutné Hoře. Postele jsou vybaveny vysoce kvalitními profi matracemi, takže se u nás prostě spí jako v bavlnce. Všechny pokoje jsou vybaveny plochou televizí, samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Retro stravování

Každé ráno se podává kontinentální snídaně přímo na pokoj v čase, který si hosté sami zvolí. K dispozici hostům je společná, plně vybavená kuchyňka.

Popis okolí penzionu, Kutná Hora a Vysočina

Penzion RETRO se nachází na samé hranici historického centra města Kutná Hora. Pouhých 400 metrů od penzionu se nachází impozantní katedrála sv. Barbory, která je zapsána na seznam UNESCO. Historické centrum města, kde hosté seženou vše, co budou potřebovat ke svému pobytu, je doslova na dosah. Autobusová zastávka je vzdálená 300 metrů od penzionu.

Řekne se Kutná Hora, Vysočina, ale kde Penzion Retro hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Retro V Mišpulkách 121/3 Kutná Hora. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je nejlépe dostupný vlastním automobilem nebo autobusem. Parkovat lze pohodlně a bezplatně přímo před penzionem. Cyklisté a motorkáři mohou využívat garáž. Autobusová zastávka je vzdálená 300 metrů od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Retro

Penzion Retro recenze na ubytování v Kutné Hoře

Reference na ubytování Penzion Retro

Nabízí Penzion Retro kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Retro na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Retro můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Retro z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10528 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Retro a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Retro nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Retro je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kutna-hora/penzion-retro">Penzion Retro je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Retro je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě