Penzion Barbora Kutná Hora

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Barbora

Kremnická 909, Kutná Hora
penziony a ubytování Kutná Hora
Foto Penzion Barbora
Penzion Barbora si rezervujte online

PENZION A RESTAURACE BARBORA

Penzion a restauraci BARBORA naleznete na samém okraji historického centra Kutné Hory, jež patří do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Je situován v bezprostřední blízkosti chrámu sv. Barbory, který je nejvýznamnější kulturní památkou středověkého královského města Kutná Hora.

Poloha penzionu a restaurace Barbora umožňuje hostům vnímat nezapomenutelnou atmosféru s jedinečným výhledem na chrám sv. Barbory.

Restaurace penzionu Barbora nabízí vynikající odlehčenou českou a mezinárodní gastronomii, pro děti je připraveno speciální dětské menu.

V letním období je hostům k dispozici i venkovní terasa s grilem.

Soukromé parkování hostů Penzionu a restaurace BARBORA je v areálu objetu zdarma.

Všechny prostory Penzionu a restaurace BARBORA jsou nekuřácké, v celém objektu je bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí příjemné ubytování v 10-ti pohodlných, moderně vybavených dvoulůžkových pokojích typu Deluxe a Standard, s vlastními balkony nebo předzahrádkami, kde si ubytovaní hosté mohou v soukromí vychutnat unikátní výhled na chrám sv. Barbory.

9 dvoulůžkových pokojů, některé s možností přistýlky, 1 pokoj s bezbariérovým přístupem, upravenou koupelnou a vlastním parkovacím místem. Pokoje jsou moderně vybaveny, LCD TV, WiFi, balkonem, nebo předzahrádkou. K dispozici jsou prostorné koupelny s rohovou vanou, nebo sprchovým koutem a WC, umyvadlem a vysoušečem vlasů.

Pokoje 1 – 6 jsou orientovány na jižní stranu s balkony a posezením (výhled na katedrálu sv. Barbory).

Pokoje 7 – 9 jsou orientovány na severní stranu s předzahrádkou a posezením.

Prostory Penzionu Barbora umožňují i bezbariérový přístup.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Barbora stravování

Restaurace penzionu BARBORA nabízí vynikající odlehčenou českou a mezinárodní gastronomii, pro děti je připraveno speciální dětské menu. Veškeré pokrmy jsou připravovány naším šéfkuchařem z čerstvých, prvotřídních surovin. Znalcům vín jsou k dispozici velmi kvalitní vína Součástí nabídky je i polední menu včetně zvýhodněných cen za polévku, dezert a nápoje. Hosté penzionu mají k dispozici plnou penzi či polopenzi, snídaňové menu podáváme od 08:00 do 10:00 hodin.

V letních měsících je k dispozici posezení na venkovní terase s výhledem na chrám sv. Barbory.

Šéfkuchař restaurace Barbora byl díky svým mimořádným schopnostem a zkušenostem z renomovaných moskevských restaurací angažován v prestižních restauracích v Praze, např. Francouzskou restaurací BELLEVUE, dále zámeckou restaurací CHATEU St. HAVEL a Arabskou restaurací DAHAB. Jeho doménou jsou zajímavé experimenty s rozličnými chutěmi jednotlivých jídel tak, aby docílil jejich jedinečné harmonie a to bez jakýchkoli dochucovadel. Jeho zálibou je japonská kuchyně, speciálně pak příprava SUSHI pokrmů. V restauraci a penzionu Barbora vede školu vaření, kde účastníkům kurzu předává své nejlepší zkušenosti z přípravy pokrmů tradiční i méně tradiční kuchyně různých zemí celého světa.

Řekne se Kutná Hora, Střední Čechy, ale kde Penzion Barbora hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: BARBORA Restaurant & Penzion Kremnická 909 Kutná Hora. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Kromě prostor restaurace a terasy se zahrádkou je možné využít i oddělený salonek, který je vybaven audiovizuální technikou a bezplatným WiFi připojením.

Svou velikostí – kapacita salonku je cca 50 míst - a vybavením je ideální k pořádání firemních školení, meetingů, seminářů, svateb atp. .

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Barbora Kutná Hora Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, TV místnost, přednáškový sál, pokojová služba, bezbariérový přístup, půjčovna dvd v penzionu, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, internetový koutek.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Barbora poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Barbora nabízí: restaurace, bar, zahrádka.


Ceník ubytování Penzion Barbora

Penzion Barbora zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Kutná Hora.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Barbora

Penzion Barbora recenze na ubytování v Kutné Hoře

Reference na ubytování Penzion Barbora

Nabízí Penzion Barbora kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Barbora na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Barbora můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Barbora z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10527 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Barbora a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Barbora nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Barbora je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kutna-hora/penzion-barbora">Penzion Barbora je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Barbora je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě