Penzion U Cempu Kunratice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Cempu

Kunratice 88, Kunratice
penziony a ubytování Kunratice
Foto Penzion U Cempu
Penzion U Cempu si rezervujte online

Penzion U Cempu leží ve významném turistickém centru Národního parku Česko - Saské Švýcarsko (3km od České Kamenice, , 20km od Děčína) v malebné turistické oblasti Národní park České Švýcarsko. Romantická krajina oplývá množstvím pískovcových útvarů, modelovaných do bizarních skalních stěn, měst, věží, pilířů, bran, a zříceninami skalních hradů.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování ve 3 apartmánech, každý z nich je vybavený samostatnou koupelnou, WC, led-TV, WIFI. Apartmán č. 1 je až 5 lůžkový. Apartmán č. 2 je 2 lůžkový. Apartmán č. 3 je 3-4 lůžkový. Kuchyň je pro všechny společná, vybavená ledničkou, nádobím, varnou konvicí, el. sporákem, mikrovlnkou, kávovarem atp. Je zde i možnost objednání snídaně. Penzion je spojený s klasickou vesnickou hospůdkou, kde najdete kulečník (karambol), šipky, ping pong, stolní fotbálek. Můžete zde pořádat různé oslavy. K dispozici je samozřejmě terasa se zahradou a grilem (jeden gril na steaky a druhý gril na selátka, kýty apod.).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Cempu stravování

Součástí Penzionu U Cempů je i Pohostinství U Pavla. Můžete se těšit nejen na výborně vychlazené pivečko v klasické vesnické hospůdce, ale i stolní fotbálek, kulečník (karambol), šipky, ping pong atd. Je možnost využít krytou terasu s grilem. Můžete zde také uspořádat různé akce a oslavy.

Popis okolí penzionu, Kunratice a Děčínsko a Lužické hory

Česká Kamenice je starobylé město s bohatou historickou minulostí, leží v údolí řeky Kamenice a na samé hranici tří chráněných krajinných oblastí České Středohoří, Lužické hory a nejmladšího Národního parku Česko - Saské Švýcarsko. Tato poloha přímo vybízí k pěším procházkám nebo výletům na kole. V horkém létě je nedaleko centra nově vybudované městské koupaliště. Významnější města v okolí jsou Děčín, Benešov nad Ploučnicí, Nový Bor, Kamenický Šenov, Česká Lípa, Liberec, Ústí nad Labem, kde je možnost navštívit mnoho historických a přírodních památek.

Řekne se Kunratice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion U Cempu hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Cempu Kunratice 88 Kunratice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný vlastním vozem.


Ceník ubytování Penzion U Cempu

Penzion U Cempu zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Kunratice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Cempu

Penzion U Cempu recenze na ubytování v Kunraticích

Reference na ubytování Penzion U Cempu

Nabízí Penzion U Cempu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Cempu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Cempu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Cempu z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15283 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Cempu a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Cempu nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Cempu je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kunratice/penzion-u-cempu">Penzion U Cempu je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Cempu je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě