Penzion Lašská chalupa Kunčice pod Ondřejníkem

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Lašská chalupa

Kunčice pod Ondřejníkem 13, Kunčice pod Ondřejníkem
penziony a ubytování Kunčice pod Ondřejníkem
Foto Penzion Lašská chalupa
Penzion Lašská chalupa si rezervujte online

Lašská chalupa nabízí ubytování v srdci Beskyd v obci Kunčice p. Ondřejníkem, v těsném sousedství rekreační oblasti Čeladná. Penzion má veřejně přístupnou restauraci s kapacitou 40 osob. Celý penzion je vystavěný v selském stylu a celý je nekuřácký. Součástí penzionu je terasa s výhledem na panorama Beskyd s kapacitou 40 osob. V celém penzionu je zdarma Wi-fi připojení k internetu. Příjemně vám bude také při posezení u krbu ve vnitřní části.

Lašská chalupa nabízí ubytování v srdci Beskyd v obci Kunčice p. Ondřejníkem, v těsném sousedství rekreační oblasti Čeladná. Penzion má veřejně přístupnou restauraci s kapacitou 40 osob. Celý penzion je vystavěný v selském stylu a celý je nekuřácký. Součástí penzionu je terasa s výhledem na panorama beskyd s kapacitou 40 osob. V celém penzionu je zdarma Wi-fi připojení k internetu. Příjemně vám bude také při posezení u krbu ve vnitřní části.

Wellness: nabízíme různé druhy saun, infrasaunu, finskou saunu a klasickou saunu. Dále u nás naleznete masážní sprchy, vodopád a v neposlední řadě osvětlenou vířivku. Vše můžete završit příjemným posezením u našeho wellness baru, kde se o Vás rádi postaráme. Přijďte se podívat, pobavit s přáteli, nebo si jen užít chvíli klidu.

Pokoje v penzionu

12 pokojů včetně 2 apartmánů pro 4 osoby, 2×1 -lůžkový pokoj, 7×2 -lůžkový, 1×3 -lůžkový

Všechny pokoje mají své sociální zařízení (sprchový kout, fén, umyvadlo, WC, podlahové vytápění). V každém pokoji je lednice, televize+satelit, přípojka na internet, trezor. Do každého pokoje lze přidat dětskou postýlku - součást vybavení penzionu.

Přistýlka: dítě 223, - Kč/noc. Přistýlka je určena jen pro děti ve věku 3-12 let.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Lašská chalupa stravování

Restaurace nabízí příjemné posezení a velký výběr jídel a nápojů. Vaříme poctinou českou domácí kuchyň. Celková kapacita restaurace je 40 míst. K dispozici máme taky velkou terasu, kde je nádherný výhled na celé Beskydy. Pro nejmenší strávníky máme k dispozici hrací koutek, nebo velké dětské hřiště, které se nachází před pensionem. Interiér je zařízený v selském stylu. Prostory restaurace jsou vhodné k pořádání firemních večírků, výjezdních zasedání, oslav, narozenin, svateb apod.

Popis okolí penzionu, Kunčice pod Ondřejníkem a Beskydy - Valašsko

Pension se nachází v samém srdci beskyd a to v Kunčicích pod Ondřejníkem. Z pensionu je pekný výhled na celé panaroma beskyd. V okolí pensionu jsou vyznačené pěší i cyklistické stezky.

Řekne se Kunčice pod Ondřejníkem, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Lašská chalupa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lašská chalupa Kunčice pod Ondřejníkem 013 Kunčice pod Ondřejníkem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Do pensionu se můžete dostat autem i vlakem. Z vlakového nádraží je to na pension cca 15 min cesty.

Doplňující informace

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, tak neváhejte napsat na email: nebo zavolat na telefonní číslo.


Fotogalerie ubytování Penzion Lašská chalupa

Penzion Lašská chalupa recenze na ubytování v Kunčicích pod Ondřejníkem

Reference na ubytování Penzion Lašská chalupa

Nabízí Penzion Lašská chalupa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Lašská chalupa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Lašská chalupa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Lašská chalupa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14076 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Lašská chalupa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Lašská chalupa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Lašská chalupa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kuncice-pod-ondrejnikem/penzion-lasska-chalupa">Penzion Lašská chalupa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Lašská chalupa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 447 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.