Penzion Beskýdek Krásná

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Beskýdek

Krásná 236, Krásná
penziony a ubytování Krásná

Penzion Beskýdek I je sStylová horská dřevěnice, která se nachází v nezastavěné oblasti v obci Krásná, Visalaje. Nabízí ubytování až pro 22 osob v pěti apartmánech s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Chalupa se nachází asi 1,5 km od Beskýdku II.

Pokoje v penzionu

Apartmány (modrý, červený, hnědý, zelený, černý) s vlastní vybavenou kuchyňkou (lednička s mrazícím prostorem, dřez, varná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič, nádobí, příbory, hrnce, pánve, utěrky, ručníky, mýdlo) a sociální zařízením (sprchový kout nebo vana). V každém apartmánu je TV a satelitní rozvod, Wi-Fi internet zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Beskýdek I stravování

Samoobslužný výčep s pivem a Kofolou, široká nabídka chlazených nápojů (není zahrnuto v ceně) Společenská místnost s krbem na dřevo s rozvodem teplého vzduchu do všech prostor penzionu.

Popis okolí penzionu, Pražmo a Beskydy - Valašsko

Na neoploceném pozemku je k dispozici ohniště s posezením a slunečníkem Dovolená s dětmi v Beskydech? Pak jistě přijde vhod dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou, houpačkami a letní bazén pro děti.

Venkovní vířivá masážní vana a sauna (není zahrnuto v ceně). Ruské kuželky a venkovní stůl na stolní tenis. Půjčování horských kol a lyží (po domluvě).

Řekne se Pražmo, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Beskýdek I hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Beskýdek I Krásná 236 Pražmo. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Beskýdek

Penzion Beskýdek recenze na ubytování v Krásné

Reference na ubytování Penzion Beskýdek

Nabízí Penzion Beskýdek kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Beskýdek na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Beskýdek můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Beskýdek z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14061 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Beskýdek a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Beskýdek nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Beskýdek je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-krasna/penzion-beskydek">Penzion Beskýdek je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Beskýdek je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Vila Evička
  Penzion Vila Evička je situován v okrajové části města Sobotka, ale pouhých 200 metru od historického centra…
  penziony Sobotka, ubytování od 450 Kč
 • Chata na Špici
  Benecko je nejvýše položená obec v západních Krkonoších. Je krásným a hojně navštěvovaným rekreačním střediskem, umístěným ve velmi…
  penziony Benecko, ubytování od 1200 Kč
 • Zámecká apartmá
  Zámecká apartmá Penzion U Tří Havranů Český Krumlov se nachází přímo v historickém centru města Český Krumlov při hlavním…
  penziony Český Krumlov, ubytování od 1490 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 467 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.