Penzion u Krtka Kraslice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion u Krtka

Mánesova 990/18, Kraslice
penziony a ubytování Kraslice
Foto Penzion u Krtka
Penzion u Krtka si rezervujte online

V roce 2007 - 2008 byl penzion komplet zrekonstruován!

Penzion se nachází 400 m od centra Kraslic, města krajek, hudebních nástrojů a přírodních krás.

Jedná se o velmi kvalitní ubytování za příznivé ceny! (Připojení k internetu vcelé budově WIFI ZDARMA!)

Penzion se nachází 400 m od centra Kraslic, města krajek, hudebních nástrojů a přírodních krás. Kraslice leží v malebném údolí Krušných hor.

Jedná se o velmi kvalitní ubytování za příznivé ceny!

V prvním patře penzionu U Krtka je pro Vaše pohodlí připraven nadstandardně vybavený apartmán o rozloze 120 m2, který pojme až 7 nocležníků.

Další patro tvoří 3 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Dva pokoje mají rohovou vanu a WC je společné na chodbě, třetí pokoj má vlastní kompletní sociální zařízení. Bezdrátový internet WIFI zdarma!

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Penzion u Krtka stravování

Na chodbě patra je k dispozici plně vybavená nová kuchyň.

Popis okolí penzionu, Kraslice a Krušné hory

Služby v penzionu a okolí: restaurace, vinárna bar, kavárna, parkoviště, úschovna kol, domácí zvíře, fotbalový stůl, lyžařský vlek, půjčovna lyží, lyžařská škola, lyžárna, jízda na koni.

Řekne se Kraslice, Krušné hory, ale kde Penzion u Krtka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: PENZION U KRTKA Mánesova 990/18 Kraslice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion u Krtka Kraslice Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, obchodní centrum 150 m od penzionu, domácí mazlíčky ubytujeme, půjčovna dvd v penzionu, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 150 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 12000 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 3000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion u Krtka poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion u Krtka nabízí: restaurace, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Penzion u Krtka

Penzion u Krtka recenze na ubytování v Kraslicích

Reference na ubytování Penzion u Krtka

Nabízí Penzion u Krtka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion u Krtka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion u Krtka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion u Krtka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11048 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion u Krtka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion u Krtka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion u Krtka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kraslice/penzion-u-krtka">Penzion u Krtka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion u Krtka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Bájo
  Rodinný penzion Bájo v klidném prostředí s možností parkování zdarma v uzavřené zahradě zdarma. Možnost grilování a posezení v zahradě…
  penziony Cheb, ubytování od 430 Kč
 • Penzion U Výra
  Penzion U Výra Penzion U VÝRA u autocampingu Výr se nachází v samotném srdci jižní Moravy cca 10 km od královského města…
  penziony Výrovice, ubytování od 600 Kč
 • Penzion Volařík
  Penzion Volařík Penzion Volařík nabízí pohodlné ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích v Dolních Dunajovicích, s neopakovatelnou vyhlídkou na masiv Pálavy. Penzion…
  penziony Dolní Dunajovice, ubytování od 700 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 173 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.