Statek Bernard Královské Poříčí

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Statek Bernard

Šachetní 135, Královské Poříčí
penziony a ubytování Královské Poříčí
Foto Statek Bernard
Statek Bernard si rezervujte online

Statek Bernard nabízí řemeslné obdchůdky a dílny, kde i Vy si můžete řemeslo vyzkoušet. Navštivte ojedinělou expozici Centra řeky Ohře, muzeum řemesel nebo zoo koutek pro děti. Přímo v areálu se nachází *** penzion s restaurací.

Malebný penzion má k dispozicii 20 lůžek, které jsou v 8 pokojích (1 jednolůžkový, 3 dvoulůžkové, 3 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové). Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, ledničku, TV a zdarma připojení na Wi-fi. Hned vedle penzionu se nachází restaurace.

Pokoje v penzionu

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou, ledničkou, Tv a zdarma připojení na Wi-fi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Statek Bernard stravování

V naší restauraci se zaměřujeme na českou kuchyni. K dispozici je pro Vás 65 míst a bezbariérový přístup. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou část a kuřácký salónek. Nově připravujeme salonek s kapacitou až 80 míst. V příjemném prostředí je možno uspořádat narozeninovou párty, podnikový večírek, svatbu, školení, raut nebo jinou veselici. Na přání pro Vás můžeme připravit i kulturní program.

Popis okolí penzionu, Královské Poříčí a Západočeské lázně

Statek se nachází uprostřed "lázeňského trojuhelníku". Leží 12 km od Karlových Varů, 5 km od hradu Loket a 3 km od Sokolova. V okolí se také nachází zámek Bečov nad Teplou, Mariánské Lázně nebo např. Františkovy Lázně.

Řekne se Královské Poříčí, Západočeské lázně, ale kde Statek Bernard hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Statek Bernard Šachetní 135 Královské Poříčí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Statek je dostupný přímo ze severního obchvatu Sokolova, jinak leží 500m od vlakové zastávky, 250 m od autobusové zastávky.

Stručný seznam služeb při ubytování

Statek Bernard Královské Poříčí Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 70 osob, informační služba, parkoviště 30 m od penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 3000 m od penzionu, zacvičit ve fitness 300 m od penzionu, zahrát bowling 300 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 5000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Statek Bernard poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Statek Bernard nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, whirlpool 300 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Statek Bernard

Statek Bernard recenze na ubytování v Královském Poříčí

Reference na ubytování Statek Bernard

Nabízí Statek Bernard kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Statek Bernard na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Statek Bernard můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Statek Bernard z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11011 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Statek Bernard a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Statek Bernard nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Statek Bernard je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kralovske-porici/statek-bernard">Statek Bernard je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Statek Bernard je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion 54
  Penzion54 & Restaurace je útulný rodinný pension na úpatí Krušných hor, který svým hostům nabízí pohodlné…
  penziony Ostrov, ubytování od 850 Kč
 • Penzion Valkoun
  Penzion Valkoun Penzion Valkoun nabízímí Vám ubytování v rodinném penzionu, který se nachází v příjemné části lázeňského města Karlovy…
  penziony Karlovy Vary, ubytování od 1100 Kč v lokalitě Lázně
 • Penzion MBR
  Penzion MBR Rodinný penzion MBR v Náchodě s komfortně zařízenými pokoji s vlastní kuchyňkou, televizí, připojením k internetu. Pouhý jeden kilometr…
  penziony Náchod, ubytování od 600 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 371 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.