Pension Pod sklepy Kostelec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Pod sklepy

Foto Pension Pod sklepy

PENSION, nacházející se přímo v areálu Vinného sklepa Krýsa je zasazen v krásné přírodě mezi vinicemi. Jeho kapacita je 38 lůžek v šestnácti pokojích.

PENSION je zasazen v krásné přírodě mezi vinicemi. Jeho kapacita je 38 lůžek v šestnácti pokojích. Pension je komfortně vybaven a splňuje veškeré požadavky na ubytování i pro náročnější klientelu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, čítajícím wc a sprchu. Náš penzion Vám nabízí pohodlné ubytování za skvělé ceny v klidném prostředí, přesto ale není vzdálen od civilizace. Nejbližší vesnice je 500m, nejbližší město 3km. V okolí je spousta turisticky zajímavých cílů. V těsné blízkosti pensionu se nachází vinné sklepy, rybník, cyklostezky a střelnice. Pension je dobře dostupný v létě i v zimě po zpevněné cestě. Parkování pro hosty je přímo před pensionem.

Pokoje v penzionu

Pension nabízí ubytování ve 16 pokojích s kapacitou 38 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, čítajícím wc a sprchu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Pension Pod sklepy stravování

Vinný sklep Krýsa nabízí celovečerní menu ve vinném sklepě s degustací vín s pestrou nabídkou tradiční české i zahraniční kuchyně.

Popis okolí penzionu, Kostelec a Slovácko

Vinný sklep Krýsa se nachází nedaleko cyklostezky, rozhodně stojí za zmínění Kyjovská vinařská stezka s lehce kopcovitým profilem. Bezprostřední okolí pensionu nabízí další sportovní vyžití včetně adrenalinových sportů jako je paintball či zapůjčení čtyřkolek.

Řekne se Kostelec, Slovácko, ale kde Pension Pod sklepy hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Vinný sklep Krýsa Kostelec 343 Kostelec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension Pod Sklepy se nachází 5,5 km od Kyjova.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Pod sklepy Kostelec Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, přednáškový sál, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, si jít zastřílet na střelnici.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Pod sklepy poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Pod sklepy nabízí: vinárna, zahrádka, sklípek.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, lov.


Ceník ubytování Pension Pod sklepy

Pension Pod sklepy zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Kostelec.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Pod sklepy

Pension Pod sklepy recenze na ubytování v Kostelci

Reference na ubytování Pension Pod sklepy

Nabízí Pension Pod sklepy kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Pod sklepy na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Pod sklepy můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Pod sklepy z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Pod sklepy

Adresa a kontakt na Pension Pod sklepy
Kostelec 2
69651 Kostelec


ev.č.14661 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Pod sklepy a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Pod sklepy nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Pod sklepy je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kostelec/pension-pod-sklepy">Pension Pod sklepy je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Pod sklepy je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Hodonín

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 133 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.