Penzion Karlos Kořenov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Karlos

Kořenov 1437, Kořenov
penziony a ubytování Kořenov
Foto Penzion Karlos

Rodinný pension na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš nabízí ideální polohu pro letní sporty a turistiku a perfektní polohu pro zimní sporty. Výborná kuchyně a pěkný areál i s ubytováním zaručuje klidnou relaksaci a odpočinek.

Rodinný pension na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš nabízí ideální polohu pro letní sporty a turistiku a perfektní polohu pro zimní sporty. Výborná kuchyně a pěkný areál i s ubytováním zaručuje klidnou relaxaci a odpočinek.

Pension disponuje 36 lůžky v apartmánech s oddělenými ložnicemi, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV/KAB. Dětské postýlky a sedačky jsou samozřejmostí.

Prostorná hala pensionu nabízí malý dětský koutek, zahrada pak klouzačku, houpačku a pískoviště.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Karlos stravování

Restaurace

Naše kuchyně nabízí i těm nejnáročnějším zákazníkům penze dle vlastního přání. Ručíme za kvalitu, kvantitu a vaši spokojenost při snídaních, podávaných formou švédských stolů, ale i večeří, které, jako jednotné menu podáváme ve složení polévka, hlavní chod a dezert. Flexibilně řešíme vegetariány, různé typy diet a zdravotních omezení, spojených se stravováním.

Popis okolí penzionu, Kořenov a Jizerské hory

Poloha pensionu v Martinském údolí, v jedné z nejkrásnějších částí Česko-polského pohraničí, obklopeny lesy s hraniční řekou Jizerou.

Řekne se Kořenov, Jizerské hory, ale kde Penzion Karlos hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: pension Karlos Kořenov 1437 Kořenov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

BUS a ČD 300 m od pensionu zastávka, jinak po silnici I. tř. č. 65 směr Harrachov.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Karlos Kořenov Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 5 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 200 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala 5 m od penzionu, uklidnit se při minigolfu 3 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 1 m od penzionu, namazat tága, billiard je, tenisovou halu máme 5 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky, si jít zastřílet na střelnici 1 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 1 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Karlos poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Karlos nabízí: bar, kavárna, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 1 m od penzionu, noční klub 3 m od penzionu, diskotéka 5 m od penzionu, dětské hřiště, kino 5 m od penzionu, divadlo 10 m od penzionu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, kasíno 5 m od penzionu, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže 3 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion Karlos

Penzion Karlos zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Kořenov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Karlos

Penzion Karlos recenze na ubytování v Kořenově

Reference na ubytování Penzion Karlos

Nabízí Penzion Karlos kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Karlos na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Karlos můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Karlos z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Karlos

Adresa a kontakt na Penzion Karlos
Kořenov 1437
46849 Kořenov


ev.č.12383 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Karlos a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Karlos nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Karlos je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-korenov/penzion-karlos">Penzion Karlos je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Karlos je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě