Apartmány Lestarka Kořenov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmány Lestarka

Kořenov 551, Kořenov
penziony a ubytování Kořenov
Foto Apartmány Lestarka

Apartmány Lestarka se nachází v obci Kořenov, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, od Harrachova jsou vzdálené 4 km. Místo je ideální pro zimní i letní rekreaci - na kole i pěšky lze poznávat veškeré krásy Jizerských hor. Kořenov a jeho okolí skýtá velké množství turisticky zajímavých míst vhodných k návštěvě. V zimě je to lyžařské středisko, nabízející 7 vleků, jednu lanovou dráhu a přibližně 80 km upravovaných běžeckých stop v obci a okolí. Od jara do podzimu zde naleznou vyžití především turisté a cykloturisté. Jaro je na hranici Krkonoš a Jizerských hor překrásné a přímo láká k romantickým procházkám. Svoji rozlohou 55,67 km2 je Kořenov největší horskou obcí v Čechách.

Připravili jsme pro Vás 9 prostorných apartmánů s celkovou kapacitou 34 lůžek a možností přistýlky. Samozřejmosti je i celodenní možnost připojení na internet. Každý apartmán má vybavený kuchyňský kout, takže si můžete určovat sami, co se bude jíst a kdy. Součastí každého apartmánu je koupelna s vanou/sprchou a WC. V letě je pak k dispozici venkovní posezení s možnosti grilování

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Kořenov, Krkonoše, ale kde Apartmány Lestarka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány Lestarka Kořenov 551 Kořenov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Apartmány Lestarka

Apartmány Lestarka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Kořenov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Apartmány Lestarka

Apartmány Lestarka recenze na ubytování v Kořenově

Reference na ubytování Apartmány Lestarka

Nabízí Apartmány Lestarka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány Lestarka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmány Lestarka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány Lestarka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Apartmány Lestarka

Adresa a kontakt na Apartmány Lestarka
Kořenov 551
46849 Kořenov


ev.č.15001 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmány Lestarka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmány Lestarka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmány Lestarka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-korenov/apartmany-lestarka">Apartmány Lestarka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmány Lestarka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě