Pension Falconi Kolín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Falconi

Foto Pension Falconi
Pension Falconi si rezervujte online

Kompletně stylově zrekonstruovaný dům z 30. let 20. století, nabízí komfortní cenově dostupné ubytování v centru města. Výhodná poloha v klidné části centra města, ca. 300m od Karlova náměstí.

Pension Falconi nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích hotelového typu.

Výborná dostupnost vlakových i autobusových spojů, pošty, úřadů, bank, nákupních center, restaurací, služeb, památek atd.

Jako další službu našim hostům, poskytujeme Wi-Fi připojení zdarma.

Pes menší rasy je po dohodě povolen. Parkování na cca 150m vzdáleném parkovišti, střeženém kamerou městské policie nebo před objektem na veřejných parkovacích místech.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (sprcha+WC), televizorem a minibarem.

Pokoje jsou nekuřácké.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Kolín a Střední Čechy

Nedaleko od pensionu se také nachází mnoho sportovních areálů, umístěných v lesoparku Borky, ve kterém najdete uklidňující prostředí pro různorodé sportovní aktivity i odpočinek.

Řekne se Kolín, Střední Čechy, ale kde Pension Falconi hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Falconi Sokolská 6 Kolín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusové nádraží: 300 m Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 300 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Falconi Kolín Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Falconi poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, business, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Falconi nabízí: snack bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště 100 m od penzionu, kino 1000 m od penzionu, divadlo 700 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Pension Falconi

Pension Falconi recenze na ubytování v Kolíně

Reference na ubytování Pension Falconi

Nabízí Pension Falconi kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Falconi na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Falconi můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Falconi z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10497 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Falconi a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Falconi nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Falconi je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kolin/pension-falconi">Pension Falconi je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Falconi je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Na Čertovce
  Penzion Na Čertovce Restaurace a penzion Na Čertovce se nachází v malé obci Dolní Orlice u Králík v podhůří Orlických hor. Penzion Na Čertovce…
  penziony Červená Voda, ubytování od 800 Kč v lokalitě Orlické hory
 • Penzion U Halmů
  Penzion U Halmů Penzion U Halmů nabízí ubytování ve 2× dvoulůžkových, 3× třílůžkových pokojích a 1× apartmánu. Penzion U Halmů nabízí: 1×…
  penziony Hustopeče, ubytování od 850 Kč
 • Pension Alfa Tábor
  Pension Alfa Tábor Pension Alfa se nachází ve starobylém domě z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov, v historickém jádru…
  penziony Tábor, ubytování od 890 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě