Penzion Proneco Klentnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Proneco

Klentnice 78, Klentnice
penziony a ubytování Klentnice
Foto Penzion Proneco
Penzion Proneco si rezervujte online

Penzion Proneco nabízí moderně vybavené, klimatizované, pokoje. Z každého pokoje lze vstoupit přímo na samostatnou terasu, kde si můžete vychutnat ranní kávu při pohledu na krásnou krajinu Pálavy. Přijeďte si zarelaxovat do atmosféry plné pohody a vína, do místa, které nabízí přírodní krásy, historické skvosty i nepřeberné množství sportovního vyžití.

Penzion Proneco leží v obci Klentnice poblíž Mikulova. V současnosti je tu k dispozici devět dvoůlůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový pokoj. U pokojů je samostatná terasa se zahradním nábytkem kde máte možnost grilování. Pokoje jsou orientovány do klidné zatravněné části zahrady. U penzionu je k dispozici víceúčelové hříště, kde je možné zahrát si tenis, volejbal, malou kopanou a jiné míčové hry.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Klentnice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Proneco hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Proneco Klentnice 78 Klentnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Proneco

Penzion Proneco recenze na ubytování v Klentnici

Reference na ubytování Penzion Proneco

Nabízí Penzion Proneco kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Proneco na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Proneco můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Proneco z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15291 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Proneco a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Proneco nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Proneco je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-klentnice/penzion-proneco">Penzion Proneco je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Proneco je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 120 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.