Penzion Na Kobyle Kdyně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Kobyle

Na Kobyle 341, Kdyně
penziony a ubytování Kdyně
Foto Penzion Na Kobyle

Restaurace a penzion „Na Kobyle” se nachází na konci města Kdyně, vzdáleného cca 10 km od Domažlic a 7 km od hranic s Německem, s vynikající dopravní dostupností. Kromě výborné kuchyně a romantického prostředí penzion nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s jedinečnou atmosférou.

Celý areál „Na Kobyle” dýchá jedinečnou atmosférou, kterou umocňuje originální italská pec na dřevo. Návštěvníci mohou navštívit restauraci s vynikajíci gastronomií, nebo využít služeb penzionu s nově zařízenými pokoji. V letních měsících je uvnitř areálu k dispozici příjemné venkovní posezení. Naší snahou je poskytovat návštěvníkům služby na nejvyšší možné úrovni. Pro návštevníky je v celém areálu k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, parkoviště a pro nejmenší návštěvníky jsme právě vybudovali v blízkosti letní terasy dětské hřiště.

V bezprostřední blízkosti penzionu je parkoviště s 25 parkovacími místy, parkování je možné i ve zděných garážích.

Pokoje v penzionu

K dispozici je 8 pokojů s maximální celkovou kapacitou 25 osob včetně přistýlek. Každý pokoj je vybaven barevným LCD televizorem se satelitními programy, sociálním zařízením se sprchou a WC. V celém objektu restaurace a penzionu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Na Kobyle stravování

Snídani si hosté objednají vždy den předem u číšníka v restauraci. Široká nabídka jídel a specialit. STEAKY - extra SPECIALITA restaurace, která také nabízí velký výběr výrobků studené a teplé kuchyně.

Řekne se Kdyně, Plzeňsko, ale kde Penzion Na Kobyle hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Na Kobyle, Steak house a penzion Na Kobyle 341 Kdyně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Na Kobyle

Ubytování Kdyně
od 650 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Na Kobyle

Penzion Na Kobyle recenze na ubytování ve Kdyni

Reference na ubytování Penzion Na Kobyle

Nabízí Penzion Na Kobyle kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Kobyle na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Kobyle můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Kobyle z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Na Kobyle

Adresa a kontakt na Penzion Na Kobyle
Na Kobyle 341
34506 Kdyně


ev.č.15050 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Kobyle a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Kobyle nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Kobyle je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kdyne/penzion-na-kobyle">Penzion Na Kobyle je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Kobyle je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 256 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.