Penzion Apex Kdyně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Apex

Náměstí 10, Kdyně
penziony a ubytování Kdyně
Foto Penzion Apex
Penzion Apex si rezervujte online

Penzion Apex je situován přímo na Kdyňském náměstí. V roce 2008 byl objekt otevřen a tudíž je kompletně nově zařízen a budova po celkové renovaci. V objektu je 6 dvoulůžkových pokojů, 1 trojlůžkový a 2 apartmány pro 4 osoby s možností přistýlky.

Kdyně je malebné městečko na hranici Šumavy a Českého lesa, jednoho z nejkrásnějších regionů v Čechách. Český les a Šumava je oblíbenou rekreační oblastí se spoustou možností, jak turistického, tak i kulturního vyžití. Naleznete zde více než 500 km značených cyklostezek a turistických tras, které vás přivedou do nejkrásnějších míst této oblasti.

Nově můžete navštívit muzeum a zcela nové centrum vodní zábavy. Poloha penzionu na náměstí je také výhodná pro návštěvu hospůdek a restaurací situovaných v nejbližším okolí.

Společenská místnost v suterénu penzionu. Možnost využití parkoviště přímo před penzionem.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, včetně televize a možnosti bezplatného připojení na internet WiFi. Penzion má kuchyňku s jídelnou (kapacita 23 osob) pro podávání snídaní a společenské akce.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Apex stravování

Možnost snídaně - 120, - Kč / osoba. Penzion má kuchyňku s jídelnou (kapacita 20 osob) pro podávání snídaní - je zde i možnost vlastního vaření.

Popis okolí penzionu, Kdyně a Plzeňsko

Město a okolí nabízí širokou škálu sportovních aktivit. V létě si můžete např. zaplavat a relaxova u krásného přírodního koupaliště Hájovna. V okolí jsou také skvělá místa pro sjezdové a běžecké lyžování v zimě. Dále zde pak nalezneme tenisové kurty, bowling, golf a mnoho dalších.

V okolí je bezpočet malebných vesniček, hradů, zřícenin, zámků a muzeí a podobně. Jedna z nejvýznamnějších historických památek ve Kdyni je zřícenina hradu Rýzmberk, který dominuje obzoru nad městem. Každý rok na konci června, pak můžeme navštívit Rýzmberský Hradní Guláš, festival folku a country.

Řekne se Kdyně, Plzeňsko, ale kde Penzion Apex hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Apex Náměstí 10 Kdyně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Apex

Penzion Apex recenze na ubytování ve Kdyni

Reference na ubytování Penzion Apex

Nabízí Penzion Apex kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Apex na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Apex můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Apex z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10847 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Apex a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Apex nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Apex je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kdyne/penzion-apex">Penzion Apex je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Apex je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 257 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.