Pension Černý orel Kdyně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Černý orel

Náměstí 24, Kdyně
penziony a ubytování Kdyně
Foto Pension Černý orel

Útulný pension na hlavní trase mezi Klatovy a Domažlicemi. Uzavřené parkoviště pro ubytované, snídaňová restaurace, večeře pro ubytované, sauna, malý fitnes, dětský koutek, wi-fi zdarma.

Rodinný penzion Černý Orel najdete ve Kdyni, na spodní části náměstí. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, nebo rodinných pokojích, celková kapacita penzionu Černý Orel je 26 míst. Pokoje jsou pohodlně vybaveny, některé mají svou vlastní saunu. Uzavřené parkování, v celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Snídaně podáváme denně od 7,30, víkendy od 8,30 v samostatné snídaňové restauraci, kterou je možné využít i jako konferenční prostor s projektorem. Pro děti je v zimní zahradě dětský koutek se skluzavkou. Večeře od 18 do 21 hodin pro ubytované hosty.

Pokoje v penzionu

Nabídneme Vám 15 kompletně vybavených pokojů, od jednolůžkových, až po rodinné apartmá, případně nadstandartní pokoj s rohovou vanou. Ve většině pokojů je k dispozici zdarma wi-fi, ráno posnídáte v restauraci s krbem něco z bufetové snídaně. V novinkách na našich stránkách najde aktuální slevy a pobytové balíčky

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Černý orel stravování

V objektu pensionu je samostatná snídaňová restaurace využívaná i jako konferenční prostor, dále pak dvě terasy. - zimní terasa vytápěná krbem s dobovou studnou - letní terasa s dětským koutkem.

Popis okolí penzionu, Kdyně a Šumava a Český les

Odkazy na zajímavosti a zábavu v okolí najdete na nšich stránkách

Řekne se Kdyně, Šumava a Český les, ale kde Pension Černý orel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: ČERNÝ OREL pension Náměstí 24 Kdyně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlakové nádraží cca 800 metrů
autobusové nádraží cca 400 metrů
letiště Praha Ruzyně cca 130 km
letiště Mnichov Německo cca 170 km

Doplňující informace

Cena snídaně je 110 Kč na osobu

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Černý orel Kdyně Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, parkoviště u penzionu, internet, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 500 m od penzionu, v létě koupání venku - 1500 m od penzionu, zacvičit ve fitness, zahrát bowling 700 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), tělocvična či sportovní hala 500 m od penzionu, se potápět.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Černý orel poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Černý orel nabízí: restaurace, bar, pizzerie, kavárna, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka 10000 m od penzionu, dětské hřiště, kino 200 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium, lázně - wellness 500 m od penzionu, pára 500 m od penzionu.


Ceník ubytování Pension Černý orel

Ubytování Kdyně
od 460 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Pension Černý orel

Pension Černý orel recenze na ubytování ve Kdyni

Reference na ubytování Pension Černý orel

Nabízí Pension Černý orel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Černý orel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Černý orel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Černý orel z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Černý orel

Adresa a kontakt na Pension Černý orel
Náměstí 24
34506 Kdyně


ev.č.10848 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Černý orel a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Černý orel nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Černý orel je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kdyne/pension-cerny-orel">Pension Černý orel je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Černý orel je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 581 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.