Penzion U Lva Karlštejn

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Lva

Foto Penzion U Lva
Penzion U Lva si rezervujte online

Restaurace a penzion U Lva je součástí historického centra obce Srbsko, které se nachází na řece Berounce mezi Karlštejnem a Berounem. Penzion se nachází v prostorách bývalého středočeského statku, kde se zachovaly původní stavební prvky, které vytvářejí neopakovatelnou atmosféru.

Penzion nabízí hostům jednoduše zařízené pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným wi-fi signálem. V areálu je chráněné parkoviště. Samozřejmostí je nekuřácké prostředí. Pro pobavení Vás a Vašich dětí se v penzionu nachází herna stolního tenisu s odbornou výukou, šipkový automat a dětské hřiště.

Ve společném prostoru můžete zdarma využít kávovar a na požádání je k dispozici také fén, žehlička, žehlicí prkno, příp. deštník. Za poplatek praní prádla.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí hostům jednoduše zařízené pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným wi-fi signálem. Hosté si mohou vybrat z ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. V areálu je chráněné parkoviště.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Lva stravování

Restaurace U Lva je součástí penzionu. Možno přikoupit snídani, oběd a večeři.

Popis okolí penzionu, Karlštejn a Střední Čechy

Restaurace a penzion U Lva je ideálním místem pro všechny, kteří hledají ubytování v Českém krasu. Penzion U Lva je součástí historického centra obce Srbsko, které se nachází na řece Berounce mezi Karlštejnem a Berounem. V prostorách bývalého středočeského statku se zachovaly původní stavební prvky (kámen, dřevo), které vytvářejí neopakovatelnou atmosféru.
V okolí penzionu se nachází celá řada zajímavostí. Pro pěší a cyklistické výlety jsou skvělým cílem zdejší hrady a zámky, jako například Karlštejn, Tetín, Křivoklát, Točník či Žebrák. V blízkosti oenzionu se nachází lom Velká Amerika či Koněpruské jeskyně.

Řekne se Karlštejn, Střední Čechy, ale kde Penzion U Lva hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Restaurace a penzion U Lva Restaurace a penzion U Lva Karlštejn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Na vlakové nádraží v Srbsku je to od penzionu jen 300 metrů a jezdí z něj přímé spoje do Prahy a Plzně. Pražské letiště leží 25 km od penzionu.
Dále je v těsné blízkosti penzionu cyklistická stezka „Po stopách českých králů“.


Fotogalerie ubytování Penzion U Lva

Penzion U Lva recenze na ubytování v Karlštejně

Reference na ubytování Penzion U Lva

Nabízí Penzion U Lva kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Lva na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Lva můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Lva z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15132 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Lva a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Lva nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Lva je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karlstejn/penzion-u-lva">Penzion U Lva je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Lva je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Maštal
  Penzion Maštal Penzion Maštal se nachází v podloubí v horní části náměstí malebného jihočeského města Český Krumlov. Penzion Maštal…
  penziony Český Krumlov, ubytování od 990 Kč v lokalitě Lipno
 • Penzion Trámky
  Penzion Trámky Penzion Trámky nabízí svým hostům ubytování v jedenácti útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion patří v této…
  penziony Vikýřovice, ubytování od 800 Kč v lokalitě Jeseníky
 • Pension Chaloupka Sněžník
  Pension Chaloupka Sněžník Rodinné ubytování v penzionu Chaloupka Sněžník, pod rozhlednou děčínského Sněžníku, na hlavních (cyklo) turistických a běžeckých trasách k rozhledně a hlavní…
  penziony Jílové, ubytování od 400 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě