Penzion Irena Karlovy Vary

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Irena Karlovy Vary

Květinová 363/5, Karlovy Vary
penziony a ubytování Karlovy Vary
Foto Penzion Irena Karlovy Vary

Penzion Irena nabízí kvalitní a levné ubytování v rodinném penzionku ve dvou, tří nebo čtyřlůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím v klidné vilové čtvrti Bohatice a je vzdálen cca 15 minut pěšky od centra města Karlovy Vary. Wifi je v celém objektu zdarma.

Kapacita penzionu je 9 - 10 osob. Možnost doobjednání snídaně. Parkování ve slepé uličce před objektem, případně v garáži.

Pokoje v penzionu

Každý pokoj je vybaven kvalitními válendami s lamelovým roštem, vlastním sociálním zařízením, koupelnou, TV-SAT a ledničkou. V chodbě je umístěn kuchyňský koutek s možností přípravy jednoduchých jídel.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Karlovy Vary

Město Karlovy Vary a jeho okolí nabízí mnoho možností a aktivit. Od minerální vody, lázeňských procedur, MFF a jiných kulturních a sportovních událostí až po výlety např. do Lokte, Mariánských Lázní, Františkových Lázní, lázní Kynžvart, do Bečova nebo do Jáchymova v nedalekých Krušných horách.

Řekne se Karlovy Vary, ale kde Penzion Irena Karlovy Vary hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Irena Květinová 5 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Irena Karlovy Vary

Ubytování Karlovy Vary
od 450 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Irena Karlovy Vary

Penzion Irena Karlovy Vary recenze na ubytování v Karlových Varech

Reference na ubytování Penzion Irena Karlovy Vary

Nabízí Penzion Irena Karlovy Vary kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Irena Karlovy Vary na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Irena Karlovy Vary můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Irena Karlovy Vary z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Irena Karlovy Vary

Adresa a kontakt na Penzion Irena Karlovy Vary
Květinová 363/5
36004 Karlovy Vary


ev.č.11090 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Irena Karlovy Vary a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Irena Karlovy Vary nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Irena Karlovy Vary je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karlovy-vary/penzion-irena-karlovy-vary">Penzion Irena Karlovy Vary je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Irena Karlovy Vary je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě