Penzion Hubertus Karlovy Vary

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Hubertus

Olšová Vrata 83, Karlovy Vary
penziony a ubytování Karlovy Vary
Foto Penzion Hubertus

Rodinný penzion Hubertus je situován v klidném prostředí na břehu řeky Ohře, 3 km od centra Karlových Varů.

Penzion - s celoročním provozem. Prostory pensionu jsou vhodné pro obchodní jednání, rodinné oslavy, firemní večírky, semináře, svatby aj. Možnost využít velké bezplatné osvětlené parkoviště v objektu pensionu + 2 autobusy. K dispozici je také 8 garáží.

Pokoje v penzionu

K dispozici je 57 lůžek (-jedno, -dvou, nebo třílůžkových pokojích) se sociálním zařízením na každém pokoji. Bezbariérový přístup pro vozíčkáře s možností využití výtahu. V některých pokojích také nabízíme zdarma Wi-fi připojení k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Hubertus stravování

V našem penzionu si můžete po celý den pochutnat na poctivé české a evropské kuchyni. Uvnitř restaurace se může pohodlně usadit a najíst až 60 hostů, v létě je navíc otevřená i prostorná letní terasa.

Pro ubytované hosty nabízíme snídaně formou švédských stolů. Všichni návštěvníci restaurace si mohou vybrat ze široké nabídky minutek, případně hotových jídel v dostupných cenách. Na zapití dobrého jídla je pro Vás kromě čepovaného piva Gambrinus připravený bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Kromě standardní nabídky pro Vás v našem penzionu na přání připravíme firemní a rodinné akce, oslavy nebo rauty. Rádi Vám také nachystáme svatební hostinu i s ubytováním pro novomanžele a svatební hosty.

Popis okolí penzionu, Karlovy Vary a Západočeské lázně

Muzeum Becherovky, lázeňské kolonády symbol Karlových Varů, rozhledna Diana, Jelení skok - Kamzík, Hrad Loket to vše jsou známá a oblíbená turistická místa v okolí Karlových Varů, kam se můžete z penzionu dostat autem, autobusem, nebo na kole.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Penzion Hubertus hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Hubertus Mattoniho nábřeží 142 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem a autobusovou dopravou. Hosté mohou svůj vůz parkovat zdarma na osvětleném parkovišiti nebo mohou využít parkování v garáži.


Ceník ubytování Penzion Hubertus

Ubytování Karlovy Vary
od 840 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Hubertus

Penzion Hubertus recenze na ubytování v Karlových Varech

Reference na ubytování Penzion Hubertus

Nabízí Penzion Hubertus kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Hubertus na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Hubertus můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Hubertus z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Hubertus

Adresa a kontakt na Penzion Hubertus
Olšová Vrata 83
36001 Karlovy Vary


ev.č.11086 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Hubertus a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Hubertus nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Hubertus je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karlovy-vary/penzion-hubertus">Penzion Hubertus je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Hubertus je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě