Penzion A.Dalia Karlovy Vary

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion A.Dalia

5. května 1, Karlovy Vary
penziony a ubytování Karlovy Vary
Foto Penzion A.Dalia
Penzion A.Dalia si rezervujte online

Penzion A. Dalia je velmi pěkný, atraktivní penzion rodinného typu, je situován v zahradě s jezírkem a parkovou úpravou nedaleko lázeňského centra, Karlovy Vary. V celém penzionu vládne příjemná atmosféra, kterou podtrhuje možnost posezení v zahradě.

Nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, s možností přistýlky a každý pokoj má samostatný sprchový kout s WC, satelitní TV.

Samozřejmností je bezdrátový internet a možnost parkování. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Popis okolí penzionu, Karlovy Vary

Nedaleko penzionu, asi 80 metrů se nachází hotel Marttel, který nabízí ve svém wellnessu odpočinek a lázeňské procedury. Termální bazén (hotel Thermal) se nachází cca. 3 minuty chůze od našeho penzionu.

Nejstarší golfový klub v České Republice - Golf Resort - se podílí na pořádání významných evropských turnajů jakými jsou ME žen, MME žen, ME MID Amatérů či ME seniorů. Od našeho penzionu vzdálen 4km.

Boží Dar, Klínovec - výška 1200m. Od penzionu cca. 25 minut autem.

Řekne se Karlovy Vary, ale kde Penzion A.Dalia hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion A.Dalia 5. května 1 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion A.Dalia

Penzion A.Dalia recenze na ubytování v Karlových Varech

Reference na ubytování Penzion A.Dalia

Nabízí Penzion A.Dalia kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion A.Dalia na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion A.Dalia můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion A.Dalia z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15134 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion A.Dalia a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion A.Dalia nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion A.Dalia je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karlovy-vary/penzion-a-dalia">Penzion A.Dalia je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion A.Dalia je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Barborka
  Pension Barborka Náš, nově zrekonstruovaný "Radniční sklípek" na Božím Daru, Vám nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, s vlastní restaurací a ubytováním…
  penziony Boží Dar, ubytování od 350 Kč
 • Penzion Za Vodou
  Penzion Za Vodou Útulný rodinný penzion v centru Dvora Králové v blízkosti ZOO – Safari a koupaliště, nabízí ubytování v moderně a vkusně…
  penziony Dvůr Králové nad Labem, ubytování od 1270 Kč
 • Apartmá Šejko
  Apartmá Šejko Apartmá pensionu Šejko se nachází ve Vyšehradské části města nedaleko historického centra Českého Krumlova (asi 5minut…
  penziony Český Krumlov, ubytování od 1400 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě