Pension Lukas Karlovy Vary

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Lukas

Slovanská 78, Karlovy Vary
penziony a ubytování Karlovy Vary

Pension Lukas - hledáte-li pěkné ubytování na úrovni v klidné vilové čtvrti nedaleko centra Karlových Varů, je pro Vás tento pension správnou volbou. Volejte na nebo pište na 

Navštivte naše webové stránky

Naši klienti mohou využít 15 % slevu na všechny lázeňské procedury v SPA Alžbětiny Lázně Karlovy Vary

Pension Lukas - hledáte-li pěkné ubytování na úrovni se snídaní v klidné vilové čtvrti nedaleko centra Karlových Varů, je pro Vás tento pension správnou volbou.

Nachází se ve čtvrti Tašovice na okraji Karlových Varů. Je situován na jižní stranu v blízkosti lesa (cca 200 m; houbaření, turistika) a řeky Ohře (rybaření, vodní sporty).

Restaurace pro ubytované, večeře si dokupujete na místě, jsme rodinný podnik, snažíme se, aby všem chutnalo. Pořádání večírků, soukromých akcí, oslav, svateb, atd. Máme soukromý vnitřní bazén, vířivku a posilovnu, obojí k využití ZDARMA. Sauna za poplatek.

Wi-Fi, Parkoviště -ZDARMA, máme 4 kola pro dospělé a 2 dětská kola k zapůjčení, 5 koloběžek

Naši klienti mohou využít 15 % slevu na všechny lázeňské procedury v SPA Alžbětiny Lázně Karlovy Vary

Pokoje v penzionu

10 pokojů s kapacitou 23 lůžek

vybavení: sprchový kout nebo vana, WC, TV, SAT a lednice, minibar.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Pension Lukas hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Lukas - Karlovy Vary Slovanská 78 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka přímo naproti pensionu, 10 minut do centra Karlových Varů.


Fotogalerie ubytování Pension Lukas

 • Image folder specified does not exist!
 •  

Pension Lukas recenze na ubytování v Karlových Varech

Reference na ubytování Pension Lukas

Nabízí Pension Lukas kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Lukas na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Lukas můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Lukas z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15196 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Lukas a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Lukas nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Lukas je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karlovy-vary/pension-lukas">Pension Lukas je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Lukas je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Bájo
  Rodinný penzion Bájo v klidném prostředí s možností parkování zdarma v uzavřené zahradě zdarma. Možnost grilování a posezení v zahradě…
  penziony Cheb, ubytování od 430 Kč
 • Penzion U Výra
  Penzion U Výra Penzion U VÝRA u autocampingu Výr se nachází v samotném srdci jižní Moravy cca 10 km od královského města…
  penziony Výrovice, ubytování od 600 Kč
 • Penzion Volařík
  Penzion Volařík Penzion Volařík nabízí pohodlné ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích v Dolních Dunajovicích, s neopakovatelnou vyhlídkou na masiv Pálavy. Penzion…
  penziony Dolní Dunajovice, ubytování od 700 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě