Pension Family Karlovy Vary

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Family

Tyršova 49/11, Karlovy Vary
penziony a ubytování Karlovy Vary
Foto Pension Family
Pension Family si rezervujte online

Malý rodinný pension Family je vzdálený asi 500 m od centra lázní, najdete v klidné slunné části lázeňského území na okraji rozsáhlých lázeňských lesů. Jeho poloha zaručuje dostupnost všech zajímavých míst Karlových Varů.

Hostům nabízí příjemný pobyt ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s koupelnami, zdarma parkování v zahradě nebo na přilehlých komunikacích a letní posezení na zahradě (k dispozici el. gril). V místnosti pro podávání snídaní je vybavený kuchyňský kout, počítač s přístupem na internet a v celém objektu je zdarma Wi-Fi.

Přímo u vchodu do zahrady pensionu začínají lesní cesty využívané pro oblíbený nordic-walking, potřebné hůlky máme zdarma k zapůjčení.

Hosté pensionu oceňují klidný spánek v bezprostřední blízkosti lesa. Parkování je možné v zahradě objektu, případně v bezprostřední blízkosti na ulici (je slepá, takže málo frekventovaná).

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, každý s koupelnou (sprcha, WC, umyvadlo, fén na vlasy) a TV. Ve všech pokojích je k dispozici bezdrátový přístup na internet (Wi-Fi).

V místnosti pro podávání snídaní je vybavený kuchyňský kout, na společné chodbě je počítač s celodenním přístupem na internet. V létě je příjemné večerní posezení na zahradě objektu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Family stravování

Pro vlastní stravování je možné využít vybavený kuchyňský kout. V blízkosti je také několik restaurací v různých cenových skupinách a obchod s potravinami, který je otevřený celý týden.

Popis okolí penzionu, Karlovy Vary a Západočeské lázně

Malý rodinný pension, vzdálený asi 500 m (10 - 15 min.) od centra lázní, najdete v klidné slunné části lázeňského území na okraji rozsáhlých lázeňských lesů. Jeho poloha zaručuje dostupnost všech zajímavých míst Karlových Varů.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Pension Family hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension FAMILY Tyršova 49/11 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension je snadno dostupný vlastním automobilem, který mohou hosté zdarma parkovat přímo u objektu.


Fotogalerie ubytování Pension Family

Pension Family recenze na ubytování v Karlových Varech

Reference na ubytování Pension Family

Nabízí Pension Family kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Family na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Family můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Family z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11060 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Family a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Family nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Family je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karlovy-vary/pension-family">Pension Family je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Family je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě