Pension Dvořák Karlovy Vary

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Dvořák

Doktora Davida Bechera 5, Karlovy Vary
penziony a ubytování Karlovy Vary
Foto Pension Dvořák
Pension Dvořák si rezervujte online

Pension Dvořák je situován v centru města a je nově rekonstruován v roce 2014. Díky výhodné poloze nabízí mnoho příležitostí k poznání města a jeho atraktivit v nejbližším okolí – festivalové kino Thermal, několik restaurací, Becher muzeum, Alžbětiny lázně - možnost léčebného ambulantního programu, Wellnes, bazén; terminál městské i meziměstské autobusové dopravy, centrum nákupní zóny, navazující lázeňské území s možností návštěvy památek, pramenů a turistických zajímavostí.

V pensionu se nachází recepce s možností zajištění služeb včetně kulturních a sportovních aktivit – divadlo, koncerty, golf, tenis, zapůjčení horských kol aj. Možnost placeného parkování v blízkých podzemních garážích na náměstí Dr. M. Horákové. Každý z pokojů má ve snídárně vlastní stůl. Možnost objednání snídaně formou bufetu se standardní nabídkou pokrmů i nápojů v době od 8.00 do 10.00 hod.

Pokoje v penzionu

Rodinný pension nabízí ideální podmínky pro individuální í rodinný pobyt - tři dvoulůžkové pokoje, dva jednolůžkové, dva čtyřlůžkové pokoje a jeden pětilůžkový s dvěma ložnicemi. (všechny pokoje s možností dětské postýlky). Disponuje malým finess a restaurací.

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, televizí a minibarem. Samozřejmostí je vybavení lůžkovinami a ručníky ve vysoké kvalitě jako například u prestižních hotelů v Karlových varech. Nábytek je vyhotoven na míru pro Vaši maximální spokojenost. V pokojích i na chodbách pensionu jsou luxusní hotelové koberce. Všechny pokoje i vchodové dveře jsou opatřeny přístupovým systémem (kartové zámky). Z pokojů č. 2, 4, 5 je výhled přímo na pěší zónu.

Pokoj č. 1 a 3 je vybaven dvoulůžkovou postelí, TV a minibarem. Má svou koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Pokoj č. 2 je jeden velký pokoj s jednou dvoulůžkovou postelí a dvěmi jednolůžkovými. Má svou koupelnu se sprchovým koutem, WC, a umyvadlem.

Pokoj č. 4 má dvě ložnice. V jedné místnosti se nachází dvoulůžková postel, TV, minibar. Druhá místnost je vybavena dvěmi dvoulůžkovými postelemi a TV. Má svou koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Apartmán je vybaven třemi oddělenými ložnicemi. V tomto vyjímečném, apartmánu´ se můžete těšit na malou terasu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC, umyvadlem a samozřejmostí jsou u nás vždy čisté a kvalitní ručníky či osušky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Dvořák stravování

V blízkosti pensionu se nachází celá řada restauračních zařízení, která nabízí širokou škálu domácí i světové kuchyně.

Popis okolí penzionu, Karlovy Vary a Západočeské lázně

Pension Dvořák nabízí svým klientům ubytování v srdci Karlových Varů, přímo na pěší zóně. V blízkosti se nachází lázně s možností navštívit různé procedůry, masáže, ale i wellnessové programy či bazén. Pouze 10 minut chůze se nachází 13 horkých minerálních pramenů. Mimo jiné také celá řada historických památek a zajímavých míst např. : Kolonády, kostely, lázeňské budovy, rozhledny aj. Důležitou součástí okolí pensionu jsou také různé obchody od potravin až po značkové butiky s oblečením.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Pension Dvořák hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Dvořák Doktora Davida Bechera 5 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Do našeho Pensionu se dostanete městskou hromadnou dopravou, která má hlavní zastávku, kde se pojí všechny linky přímo 300m od nás. Další možnost je automobilem, parkování do 200m od Pensionu. Samozřejmou dopravní jednotkou v našem městě je i Taxi.


Fotogalerie ubytování Pension Dvořák

Pension Dvořák recenze na ubytování v Karlových Varech

Reference na ubytování Pension Dvořák

Nabízí Pension Dvořák kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Dvořák na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Dvořák můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Dvořák z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15135 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Dvořák a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Dvořák nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Dvořák je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karlovy-vary/pension-dvorak">Pension Dvořák je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Dvořák je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Tiffany
  Pension Tiffany Romantický Pension Tiffany je situován v centru v příjemné tiché uličce, 50 kroků od českokrumlovského divadla, muzea a kamenného…
  penziony Český Krumlov, ubytování od 800 Kč
 • Penzion Na Lednické
  Penzion Na Lednické Rodinný penzion Na Lednické nabízí ubytování ve stylu Provence v Lednicko-Valtickém areálu za přívětivé ceny. Ubytovat se můžete…
  penziony Hlohovec, ubytování od 1200 Kč v lokalitě Pálava
 • Pension DUO
  Pension DUO Nabízíme vám letní ceny v termínu červenec - srpen: 19 000, - Kč/týden - celé patro…
  penziony Harrachov, ubytování od 260 Kč v lokalitě Krkonoše
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě