Pension Anna Karlovy Vary

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Anna Karlovy Vary

Foto Pension Anna Karlovy Vary
Pension Anna Karlovy Vary si rezervujte online

Rodinný Pension Anna se nachází ve městě Karlovy Vary v blízkosti dostihového závodiště a golfového hřiště a nabízí 8 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením, WiFi a možností přistýlek.

Ubytování: stylové a komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizorem se satelitním příjmem. Některé pokoje mají svoji ledničku. Hosté mohou využívat příjemné prostředí zahrady, která je součástí pensionu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Anna Karlovy Vary stravování

Součástí pensionu je vlastní jídelna s kapacitou 20 míst. 200 metrů od pensionu se nachází stylová restaurace U Šimla.

Na přání hostů jsou podávany kvalitní, bohaté a chutné snídaně.

Řekne se Karlovy Vary, ale kde Pension Anna Karlovy Vary hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Anna Lipová 9 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Pension Anna Karlovy Vary

Pension Anna Karlovy Vary recenze na ubytování v Karlových Varech

Reference na ubytování Pension Anna Karlovy Vary

Nabízí Pension Anna Karlovy Vary kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Anna Karlovy Vary na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Anna Karlovy Vary můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Anna Karlovy Vary z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11095 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Anna Karlovy Vary a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Anna Karlovy Vary nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Anna Karlovy Vary je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karlovy-vary/pension-anna-karlovy-vary">Pension Anna Karlovy Vary je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Anna Karlovy Vary je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě