Apartmány Podivín Karlovy Vary

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmány Podivín

Olšová Vrata 63, Karlovy Vary
penziony a ubytování Karlovy Vary
Foto Apartmány Podivín
Nabízíme ubytování ve dvou nově a moderně zařízených apartmánech v apartmánovém domě, který se nachází v klidném prostředí čtvrti Olšová Vrata, 3km od lázeňského centra K. Varů, 500m od Golf resortu KV. V obou moderně a zcela nově zařízených apartmánech najdou hosté plně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou a WC. Součástí vybavení je televizor – 150 programů, hi – fi věž, lednička, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač a kávovar. V ceně je zahrnuto použití ložního prádla a ručníků, čaj, káva. Na požádání připravena zdarma dětská postýlka, pelech pro domácího mazlíčka apd. Samozřejmostí je také bezplatné parkování automobilu na uzavřeném pozemku u domu. 1. Komfortně zařízený apartmán v podkroví domu je 5O m2 velké otevřené studio se dvěma francouzskými okny. Ubytovat se zde může až 5 osob: dvojlůžko, rozkládací sedací souprava, přenosné moderní lůžko. Ze všech oken je krásný výhled: Na Krušné hory, na lázeňské lesy, na letiště. 2. Apartmán má 6O m2. Ložnice je samostatnou místností. Ubytovat se zde může až šest osob: dvojlůžko v ložnici, rozkládací sedací souprava, přenosné moderní dvojlůžko. Hosté si mohou objednat snídani na pokoj – 120 Kč.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11 hod.

Popis okolí penzionu, Karlovy Vary a Západočeské lázně

Na zahradě k dispozici venkovní posezení s grilem. Dětské pískoviště a prolézačky. Karlovy Vary a jejich okolí nabízejí široké možnosti sportovního vyžití, např. golf, tenis, squash, riccochet, bowling, koupaliště, kryté bazény, celoročně otevřený bazén Thermal. 500 metrů od domu se nachází světoznámé golfové hřiště Golf Resort Karlovy Vary, 5km od golfového hřiště Háje, 12km od Golfového Resortu Cihelny, 3km je tréninkové centrum Indoor Golf Imeperial.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Apartmány Podivín hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány Podivín Olšová Vrata 63 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu 50m od domu je zastávka městské hromadné dopravy, kterou se hosté dostanou za 10 minut do centra

Doplňující informace

Dětská postýlka zdarma Elektřina v ceně Ložní prádlo v ceně Pokoje se sociálním zařízením Satelit na pokoji Koupelna na pokoji Televizor na pokoji Toaleta na pokoji Vhodné pro turistiku, , pobyty s dětmi

Ceník ubytování Apartmány Podivín

Ubytování Karlovy Vary
od 1100 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Apartmány Podivín

Apartmány Podivín recenze na ubytování v Karlových Varech

Reference na ubytování Apartmány Podivín

Nabízí Apartmány Podivín kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány Podivín na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmány Podivín můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány Podivín z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Apartmány Podivín

Adresa a kontakt na Apartmány Podivín
Olšová Vrata 63
36001 Karlovy Vary


ev.č.14876 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmány Podivín a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmány Podivín nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmány Podivín je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karlovy-vary/apartmany-podivin">Apartmány Podivín je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmány Podivín je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě