Ubytování na hájence Karasín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování na hájence

Foto Ubytování na hájence
Ubytování na hájence si rezervujte online

Ubytování Na Hájence nabízí k dispozici. Velký apartmán 8 lůžek, možnost přistýlky. Malý apartmán 2 lůžka možnost přistýlky. Lovecký apartmán 5 lůžek. Zamilovaný apartmán 2 lůžka, možnost přistýlky. Apartmány jsou vybaveny kuchyní, sociálním zařízením.

Medový pokoj 2 lůžka. Hráškový pokoj 2 lůžka mají společné sociální zařízení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ubytování na hájence stravování

Nabízíme snídani. Večeře je třeba předem dohodnout.

Řekne se Karasín, Vysočina, ale kde Ubytování na hájence hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování Na Hájence Karasín čp.3 Karasín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

V obci Karasín není restaurace ani obchod.

Stručný seznam služeb při ubytování

Ubytování na hájence Karasín Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 150 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Ubytování na hájence poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, rybolov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Ubytování na hájence

Ubytování na hájence recenze na ubytování v Karasíně

Reference na ubytování Ubytování na hájence

Nabízí Ubytování na hájence kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování na hájence na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování na hájence můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování na hájence z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14720 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování na hájence a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování na hájence nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování na hájence je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-karasin/ubytovani-na-hajence">Ubytování na hájence je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování na hájence je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě