Penzion Paták Kamýk nad Vltavou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Paták

Kamýk nad Vltavou 25, Kamýk nad Vltavou
penziony a ubytování Kamýk nad Vltavou
Foto Penzion Paták
Penzion Paták si rezervujte online

Rádi Vás uvítáme v útulném a pohodlném ubytování v moderním prostředí našeho penzionu. Kamýk nad Vltavou se rozkládá po obou březích řeky Vltavy, která rozděluje obec na dvě části.

Náš penzion nabízí ubytování v jednom apartmánu se dvěma pokoji se čtyrmi lůžky. Dále pokoj s malou předsíní se čtyřmi lůžky. A také nabízíme ubytování pro skupiny ve třípokojovém apartmánu s možností 10-12 lůžek. Každé vybrané ubytování má své sociální zarízení, vlastní sprchový kout a WC.
V penzionu je možné objednat i masáže (klasické, čínské, thajské a tibetské). Také je možnost využití biolampy při bolestech svalu, kloubu a pri zánětech. 1 apartmán se dvěma pokoji se 4 lůžky, 1 apartmám se 3 pokoji se 10 - 12 lůžky, 1 pokoj se 4 lůžky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Kamýk nad Vltavou, Střední Čechy, ale kde Penzion Paták hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Paták Kamýk nad Vltavou 25 Kamýk nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Paták

Penzion Paták recenze na ubytování v Kamýku nad Vltavou

Reference na ubytování Penzion Paták

Nabízí Penzion Paták kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Paták na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Paták můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Paták z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10387 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Paták a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Paták nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Paták je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kamyk-nadvltavou/penzion-patak">Penzion Paták je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Paták je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Milada
  Rodinný penzion Milada je situován na okraji malého města Klecany v těsné blízkosti Prahy. Penzion se nachází…
  penziony Klecany, ubytování od 550 Kč
 • Penzion U Čerta
  Penzion U Čerta Nový penzion a restaurace" U Čerta" Čtyřkoly u Čerčan. K ubytování nabízíme 5 dvou až čtyřlůžkových pokojů s vlastním soc.…
  penziony Čtyřkoly, ubytování od 595 Kč
 • Penzion U Kaštanu
  Penzion U Kaštanu Penzion U kaštanu se nachází přímo v centru obce Dobronice v nadmořské výšce 440mnm cca 10 minut od řeky…
  penziony Dobronice u Bechyně, ubytování od 300 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě