Penzion Kamejk Kamýk nad Vltavou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Kamejk

Kamýk nad Vltavou 217, Kamýk nad Vltavou
penziony a ubytování Kamýk nad Vltavou
Foto Penzion Kamejk
Penzion Kamejk si rezervujte online

Penzion Kamejk se nachází na pravém břehu Vltavy přímo nad obcí Kamýk nad Vltavou, 20 km od Příbrami, 60 km od Prahy, 14 km od Orlické přehrady.

Ubytovat se můžete v některém z našich 7 pohodlně zařízených pokojů. Ve vybavení pokojů nechybí vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC, fén), TV a v celém objektu možnost bezdrátového připojení k internetu WIFI. Na každém pokoji je malá lednička. Na osobu je na pokoji vždy 1× ručník, 1× osuška.

Penzion včetně restaurace jsou plně nekuřácké. V restauraci je také malý dětský koutek. Travnatý prostor pro opalování je přímo u bazénu vč. posezení. Krásná slunná terasa s posezením, zahrada s prolézačkami, zahradní pergola s venkovním ohništěm - vše k dispozici ubytovaným hostům.

Parkoviště je přímo u objektu, jehož součástí je i prostorná zahrada s venkovním bazénem. Cyklistům uschováme kola v zabezpečené garáži.

Pokoje v penzionu

3×2 lůžkový, 2×3 lůžkový, 1× suite pro 4 osoby a 1× suite pro 5 osob.

Možnost ubytování jedné osoby na dvoulůžkovém pokoji. Pro děti do 2-let možnost zapůjčení postýlky-zdarma. Děti do dvou let mají pobyt zdarma. Děti ve věku od dvou do deseti let mají slevu z ubytování. Ubytování na více nocí je levnější. Na požádání Vám ceny rádi upřesníme.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:30:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Kamejk stravování

Součástí penzionu je restaurace s letním každodenním provozem od 17:00 do 22:00 hodin (červenec a srpen). Snídaně pro ubytované hosty podáváme v restauraci. V červenci a v srpnu je restaurace otevřena i pro veřejnost. Možnost obědů - dle domluvy.

Objednat si můžete také oběd nebo večeři (v létě vaříme denně jedno hotové jídlo a dále možnost výběru z minutek). Chutná káva, domácí zákusek, poháry, točené pivo, víno z Moravy...

Popis okolí penzionu, Kamýk nad Vltavou a Střední Čechy

Penzion se nachází přímo nad obcí Kamýk nad Vltavou, dolů do obce je to od nás cca 500 m. V obci je zdravotní středisko, pošta, obchod. Pro děti je vybudované u řeky krásné hřiště (skluzavka, lanovka, pískoviště, houpačky, prolézačky. U hřiště je parkoviště. Z parkoviště také procházkou dojdete k zřícenině hradu Vrškamýk, kde je krásná vyhlídka, opět hřiště (středověké), v okolí hradu je nově vybudovaná cesta s odpočinkovými a informačními místy. Trasu Vám určitě rádi poradíme.

Řekne se Kamýk nad Vltavou, Střední Čechy, ale kde Penzion Kamejk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Kamejk Kamýk nad Vltavou č.p. 217 Kamýk nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem, autobusem (z Prahy, z Příbrami)

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Kamejk Kamýk nad Vltavou Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Kamejk poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Kamejk nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště 500 m od penzionu, houbaření, rybolov.


Ceník ubytování Penzion Kamejk

Penzion Kamejk zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Kamýk nad Vltavou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Kamejk

Penzion Kamejk recenze na ubytování v Kamýku nad Vltavou

Reference na ubytování Penzion Kamejk

Nabízí Penzion Kamejk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Kamejk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Kamejk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Kamejk z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10389 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Kamejk a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Kamejk nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Kamejk je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kamyk-nadvltavou/penzion-kamejk">Penzion Kamejk je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Kamejk je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě