Pension Klokočí Kadov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Klokočí

Foto Pension Klokočí
Pension Klokočí si rezervujte online

Náš nově vybudovaný penzion (dokončen v roce 2007) se nachází v obci Kadov u Sněžného v centrální části chráněné krajinné oblasti Ždárské Vrchy. Žďárské Vrchy představují unikátní přírodní celek Českomoravské Vrchoviny a patří k nejnavštěvovanějším oblastem kraje Vysočina. Poloha penzionu představuje naprosto ideální možnost ubytování pro všechny, kteří rádi tráví svou dovolenou uprostřed nádherné přírody, především pro vyznavače aktivního odpočinku. V oblasti se nachází velké množství turistických tras, cyklotras, zdejší skalní útvary jsou využívány pro lezecký sport, v zimě je zde udržováno velké množství běžeckých stop. V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v 6-ti dvoulůžkových, komfortně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení k internetu (pevné i WiFi). V každém pokoji je možnost přistýlky. Jeden z pokojů umožňuje ubytování tělesně postiženým lidem - je bezbariérový s uzpůsobeným sociálním zařízením a má samostatný přístup přímo z parkoviště. Součástí penzionu je i stylová restaurace s provozní dobou od 10 do 22 hodin. Prostor penzionu i restaurace je nekuřácký.

Pokoje v penzionu

V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v 6-ti dvoulůžkových, komfortně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení k internetu (pevné i WiFi). V každém pokoji je možnost přistýlky. Jeden z pokojů umožňuje ubytování tělesně postiženým lidem - je bezbariérový s uzpůsobeným sociálním zařízením a má samostatný přístup přímo z parkoviště. Součástí penzionu je i stylová restaurace s provozní dobou od 10 do 22 hodin. Prostor penzionu i restaurace je nekuřácký.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Pension Klokočí stravování

Rodinný pension a restaurant v centrální části Žďárských vrchů. Domácí, rustikální prostředí. Vaříme opravdové jídlo z kvalitních regionálních surovin. A hlavně ho vaříme s grifem a s fištrónem.

Popis okolí penzionu, Kadov a Vysočina

Českomoravská vrchovina Českomoravská vrchovina je rozsáhlé pohoří bez zřetelné hřebenovité linie, rozkládající se podél bývalé zemské hranice mezi Čechami a Moravou. Je to oblast nádherné a zároveň drsné přírody. Leží na území pěti okresů a rozkládá se na území od jihočeských rybníků až k okraji Hané. Spolu s Šumavou patří k nejstarším pohořím Českého masívu. Oblast Českomoravské vrchoviny je vhodná pro pěší turistiku, stejně jako pro cykloturistiku nebo lyžařské sporty. Žďárské vrchy Žďárské vrchy jsou vrchovinou na rozhraní Čech a Moravy, tvoří součást Českomoravské vrchoviny. Přibližně 60 % území je zalesněno. To je jeden z důvodů, proč zde v roce 1970 byla zřízena CHKO. Územím prochází hranice evropského rozvodí Labe - Dunaj. Z hornin převládají krystalické břidlice, jimiž místy prostupují rulové věže. Ve starších čtvrtohorách, v pleistocénu, na Žďárské vrchy působila vlivem mrazu denudace, která rozrušila granitový povrch a vytvořila kamenná moře. Odolnější místa denudaci přečkala a dodnes zůstaly různé skalní útvary například Čtyři palice, Dráteníčky, Zkamenělý zámek nebo nejvyšší vrchol Žďárských vrchů, Devět skal (836 m n. m.), což je skutečně skupina devíti skal, tvořících malé skalní město. Vrchol byl upraven tak, aby posloužil jako vyhlídka.

Řekne se Kadov, Vysočina, ale kde Pension Klokočí hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Klokočí Kadov 79 Kadov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Klokočí Kadov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, přednáškový sál, pokojová služba, bezbariérový přístup, volně přístupnou zahradu, internet, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Klokočí poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Klokočí nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness, whirlpool.


Fotogalerie ubytování Pension Klokočí

Pension Klokočí recenze na ubytování v Kadově

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Pátek, 09 Prosinec 2011 20:03 reference od l.novozámský

    velice příjemné a klidné prostředí. Skvělý a vstřícný majitel.

Reference na ubytování Pension Klokočí

Nabízí Pension Klokočí kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Klokočí na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Klokočí můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Klokočí z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13442 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Klokočí a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Klokočí nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Klokočí je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-kadov/pension-klokoci">Pension Klokočí je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Klokočí je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě