Penziony Kadov

K ubytování máte na výběr penziony (1×) s kontakty na provozovatele nebo recepci penzionu a přejeme ty nejhezčí vzpomínky na ubytování o dovolené, služební cestě nebo jiných aktivitách v penzionech Kadov.

Ubytování v penzionu v Kadově

Obec Kadov (670 m.n.m.) patří do okresu Žďár nad Sázavou což je kraj Vysočina. V Kadově na rozloze 5,37 km2 žije asi 117 obyvatel. Přibližné GPS souřadnice Kadova jsou 49° 38’ 11’’ a 16° 4’ 23’’.

Penziony na horách

V níže uvedených městech a obcích můžeme předpokládat, že ubytování na horách bude se sněhem a se vším co k zimní dovolené patří.
Výběr některých výše položených míst (nad 600 m.n.m) s penziony v okrese Žďár nad Sázavou vhodná také na dovolenou v zimě.
Tři Studně 733, Daňkovice 685, Cikháj 675, Sněžné 673, Kadov 670, Škrdlovice 645, Herálec 642, Kuklík 640, Svratka 632, Radňovice 627, Líšná 615, Křižánky 615, Světnov 610 metrů nad mořem.

Oblíbené lokality s často hledanými penziony na Žďársku

 • penziony Žďár nad Sázavou
 • penziony Velké Meziříčí
 • penziony Nové Město na Moravě
 • penziony Bystřice nad Pernštejnem
 • penziony Měřín
 • penziony Svratka
 • a další zajímavá místa
Náš nově vybudovaný penzion (dokončen v roce 2007) se nachází v obci Kadov u Sněžného v centrální části chráněné krajinné oblasti Ždárské Vrchy. Žďárské Vrchy představují unikátní přírodní celek…
ubytování Vysočina od 1700 Kč penzion Kadov
Pension Klokočí si rezervujte online
Hledáte ubytování v sekci
penziony Kadov v katalogu ubytování s 4800 wellness penziony

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Přehrada
  Penzion Přehrada Rekreační zařízení Penzion Přehrada nabízí ubytování v krásném, klidném a romantickém prostředí Vranova nad Dyjí, v těsné blízkosti zdejší…
  penziony Vranov nad Dyjí, ubytování od 1500 Kč
 • AKÁT - pension
  AKÁT - pension PENSION AKÁT Počet a složení pokojů: Všechny pokoje v pensionu jsou vybaveny toaletou, koupelnou se sprchovým koutem,…
  penziony Praha-Smíchov, ubytování od 499 Kč
 • Ubytování Podskalí
  Ubytování Podskalí Nabízíme ubytování, s možností aktivního odpočinku v nově zrekonstruovanémrodinném penzionu Podskalí s celoročním provozem. Penzion Podskalíse nachází na klidném…
  penziony Teplice nad Metují, ubytování od 550 Kč v lokalitě Adršpach
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě