Vila Josefina Josefův Důl

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Vila Josefina

Josefův Důl 299, Josefův Důl
penziony a ubytování Josefův Důl
Foto Vila Josefina
Vila Josefina si rezervujte online

Vila leží v srdci Jizerských hor, v přírodní rezervaci. Nabízí klidné ubytování v pěti pěkných slunných apartmánech, které jsou zařízené pro Vaše naprosté pohodlí. Velmi snadná dosažitelnost autem (z Prahy 112 km, cca 90 min cesty) nebo vlakem (139 min s přestupem).

V každém apartmánu je k dispozici vlastní kuchyň s vybavením (lednice, dvouvařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí...), sprcha a oddělené WC na pokoji, jídelní kout, TV a můžete si zapůjčit mapu nebo sáňky. K dispozici je zahrada s trampolínou a dětským bazénkem. V suterénu využijete společenskou místnost s krbovými kamny, velkou kuchyní, myčkou, pračkou. Herna s fotbálkem, knihovnou, šipky, stolní hry. Místnost pro kola a lyže.

Pokoje v penzionu

Ve vile je celkem pět apartmánů, dva ve zvýšeném přízemí a tři v podkroví. Každý pokoj je samostatný s kuchyňkou a koupelnou. K dispozici je zahrada s grilem, trampolínou a bazénkem. Dále je možné využít suterén, kde je herna (fotbálek, šipky, kulečník, společenské hry), velká společná kuchyň se sporákem, troubou, myčkou i pračkou. Vedle kuchyně je společenská místnost s TV a krbovými kamny.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Josefův Důl a Jizerské hory

Přímo v Josefově Dole, nebo nejbližším okolí se můžete věnovat sjezdovému, nebo běžeckému lyžování, cyklistice, turistice, plavání, kolečkovým bruslím, běhu a dalšímu...

Řekne se Josefův Důl, Jizerské hory, ale kde Vila Josefina hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Vila Josefina Josefův Důl 299 Josefův Důl. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Ubytování vhodné pro rodiče s dětmi. Vhodné pro turistiku v jakémkoliv ročním období. Pobyty pro umělce a kreativce v termínech mimo turistickou sezónu - Artist Retreat Czech

Stručný seznam služeb při ubytování

Vila Josefina Josefův Důl Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet za poplatek 50 Kč, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Vila Josefina poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Vila Josefina nabízí: restaurace 200 m od penzionu, bar 10 m od penzionu, cukrárna 300 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště 200 m od penzionu, kino 200 m od penzionu, divadlo 200 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Vila Josefina

Vila Josefina recenze na ubytování v Josefově Dole

Reference na ubytování Vila Josefina

Nabízí Vila Josefina kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Vila Josefina na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Vila Josefina můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Vila Josefina z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14670 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Vila Josefina a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Vila Josefina nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Vila Josefina je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-josefuv-dul/vila-josefina">Vila Josefina je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Vila Josefina je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě