Penzion U Hrocha Josefův Důl

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Hrocha

Horní Maxov 172, Josefův Důl
penziony a ubytování Josefův Důl
Foto Penzion U Hrocha

Penzion U Hrocha leží uprostřed vlastních pozemků na okraji obce Horní Maxov ve výšce 730 m n. m. Pro svou polohu uprostřed přírody je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, lyžařské výcviky a výpravy sportovních nadšenců nebo firemní akce.

Vzhledem k tomu, že touto lokalitou prochází řada turistických stezek, je penzion vhodným místem jak pro letní, tak i pro zimní rekreaci a sportovní aktivity. V létě je tato oblast rájem především pro cyklisty a pěší turisty. V zimě si pak v okolí přijdou na své lyžaři, kteří zde naleznou řadu běžeckých stop, včetně 155 km dlouhé Jizerské magistrály. Vyznavači sjezdového lyžování mají k dispozici ski areály na Severáku, Bedřichově, Tanvaldském Špičáku a další. Tato lyžařská středisky jsou vzdálena 3 až 8 km od penzionu.

Návštěvníkům restaurace i ubytovaným hostům je také k dispozici letní terasa a velmi dobře vybavený areál dětského hřiště s řadou atrakcí pro nejmenší. V areálu penzionu, který má k dispozici kolem 5000m2 zelené plochy, je vybudováno zastřešené posezení s otevřeným ohništěm, udírnou a grilem. Penzion pro své návštěvníky pořádá i řadu akcí jako je např. dětský den, grilování s živou hudbou aj. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti, které je monitorováno kamerovým systémem.

Hosté penzionu také mohou posedět u ohniště a opéci si zde buřty, nebo ochutnat další pochoutky připravené na lávovém grilu nebo v udírně.

Pokoje v penzionu

Penzion disponuje 9 pokoji s celkem 38 lůžky. V současné době jsou vlastním sociálním zařízením v podobě WC a sprchy nebo vany vybaveny celkem 2 pokoje. Další dva pokoje mají umyvadlo. Pro ubytované z ostatních pokojů je k dispozici společné sociální zázemí (WC a sprchy) – oddělené pro muže a ženy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Hrocha stravování

V penzionu je každý den v době od 11.00 do 22.00 otevřena útulná restaurace, ve které ubytovaní a ostatní návštěvníci, mají možnost ochutnat tradiční česká jídla nebo i místní speciality. Penzion je vybaven také nekuřáckým salonkem, který ubytovaným slouží jako jídelna nebo společenská místnost. V salonku je umístěna i velkoplošná plazmová televize. Do vlastní restaurace se vchází letní terasy. Z této terasy, orientované na jih, je výhled do okolní přírody i na areál přilehlého dětského hřiště.

Řekne se Josefův Důl, Jizerské hory, ale kde Penzion U Hrocha hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Hrocha Lučany nad Nisou-Horní Maxov č.e.102 Josefův Důl. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Veškeré vnitřní prostory penzionu včetně všech pokojů jsou obloženy dřevem, které dokresluje příjemnou atmosféru prostředí horské chaty. Poloha penzionu a rozložení jeho pokojů, umožňují ubytovaným ničím nerušený pobyt uprostřed okolní přírody, do které směřují i okna všech pokojů. Hosté mají k dispozici lyžárnu a dále i salonek, který slouží jako jídelna a společenská místnost s velkoplošnou televizí. Přenosnou televizi si mají možnost hosté zapůjčit i na pokoj. Stravování hostů je zajištěno v restauraci, která je součástí penzionu.


Ceník ubytování Penzion U Hrocha

Penzion U Hrocha zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Josefův Důl.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Hrocha

Penzion U Hrocha recenze na ubytování v Josefově Dole

Reference na ubytování Penzion U Hrocha

Nabízí Penzion U Hrocha kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Hrocha na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Hrocha můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Hrocha z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Hrocha

Adresa a kontakt na Penzion U Hrocha
Horní Maxov 172
46844 Josefův Důl


ev.č.15072 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Hrocha a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Hrocha nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Hrocha je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-josefuv-dul/penzion-u-hrocha">Penzion U Hrocha je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Hrocha je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě