Penzion Alberto Josefův Důl

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Alberto

Karlov 360, Josefův Důl
penziony a ubytování Josefův Důl
Foto Penzion Alberto

Vážení hosté, vítejte v Karlově, v krásném a klidném prostředí CHKO Jizerských hor. Na spojnici obcí Bedřichov, Hrabětice a Josefův Důl se nachází penzion Alberto. Nabízíme Vám ubytování na horách v rodinném penzionu se stylovou restaurací a terasou. Starat se o Vás bude ochotná a příjemná obsluha. Penzion je výborným místem pro rodinnou rekreaci, skupiny osob, školy v přírodě, svatby, firemní akce i samostatné páry. Penzion má ideální polohu pro celoroční rekreaci. Strávit pěknou dovolenou zde mohou jak milovníci zimních sportů, tak fanoušci cykloturistiky a pěší turistiky. Nedaleké Hrabětice jsou nástupním místem do udržovaných běžeckých stop jizerské magistrály v zimě, či pro cyklovýlety v letní sezoně. Od jara do podzimu je okolí penzionu rájem pro cyklisty i pěší, dobře značené turistické stezky i cyklostezky vedou do nejkrásnějších částí Jizerských hor. Přímo kolem penzionu vede značená turistická trasa. Koupání je možné v Bedřichově, Jablonci nad Nisou nebo v Aquaparku Babylon v Liberci. Ráj lyžařů (sjezdařů) je v blízkém skiareálu Severák (10 vleků, sjezdovky s různou obtížností - od začátečníků až po zkušenější lyžaře, snowpark, půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská škola, možnost večerního lyžování). Dalším střediskem je skiareál Bedřichov (cca 8 minut jízdy autem) a Ski-centrum Tanvaldský Špičák (15 minut jízdy autem).

Náš rodinný penzion se nachází Jizerských horách, v malebném a čistém prostředí CHKO Jizerské hory, která je jako stvořená pro strávení klidné i aktivní dovolené v Čechách. K příjemně strávenému odpočinku Vám bude sloužit nekuřácká restaurace, společenská místnost, TV a SAT v restauraci, stolní tenis, stolní fotbal, automat na šipky, hry, míčové hřiště, ruské kuželky, přírodní ohniště i vlastní uzavřené parkoviště. V penzionu je možné připojit se k internetu pomocí wifi sítě. Celý objekt je nekuřácký. Při teplých letních večerech můžete posedět na příjemné venkovní terase, kde Vaše děti dozajista ocení dětské hřiště s mnoha houpačkami, pískovištěm a skluzavkou. Ubytování s domácími mazlíčky je možné. V penzionu je možnost úschovy lyží a kol, možná je i úschova motocyklů v garáži. V blízkém okolí je dostatečný výběr sportovních zařízení a aktivit (např. koupaliště, projížďky na koni, bowling, bobová dráha…)

Pokoje v penzionu

Penzion Alberto v Jizerských horách nabízí ubytování v útulně zařízených 2-5 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha, WC). Ve většině pokojích je možnost využití wifi připojení. Celková kapacita všech pokojů je 50 lůžek s možností přistýlky. Ubytování je možné v těchto pokojích: - 2 pokoje dvoulůžkové - 4 pokoje čtyřlůžkové - 5 pokojů pětilůžkových - 1 pokoj devítilůžkový s balkonem Hostům je k dispozici v případě nepřízně počasí či pro večerní zábavu společenská místnost včetně stolního tenisu, stolního fotbalu a automatu na šipky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Alberto stravování

Součástí penzionu je stylová nekuřácká restaurace s celodenním provozem. Stravování je pro naše hosty zajištěno formou polopenze, plné penze nebo snídaně. Snídaně probíhají formou švédského stolu, obědy a večeře jsou servírovány. Kapacita restaurace je cca 50 míst. V případě oslav, svatebních hostin a jiných významných příležitostí je možné vytvořit slavnostní tabuli, popřípadě zajistit živou hudbu.

Popis okolí penzionu, Josefův Důl a Jizerské hory

Penzion Alberto má ideální polohu pro celoroční rekreaci. Nachází se nedaleko Skiareálu Severák (11 vleků, sjezdovky s různou obtížností - od začátečníků až po zkušenější lyžaře, půjčovna lyží a snowboardů, lyžařská škola, možnost večerního lyžování), dalším střediskem je Ski-centrum Špičák (15 minut jízdy). Pro běžkaře je k dispozici síť 90 km běžkařských tras. Nedaleko penzionu (na Hrabětické louce) se nachází jedna z nástupních stanic lyžařské magistrály. Od jara do podzimu je okolí penzionu rájem pro cyklisty i pěší. Dobře značené turistické chodníky i cyklostezky vedou do nejkrásnějších partií Jizerských hor. Koupání je možné v Jablonci nad Nisou nebo v Aquaparku v Liberci. V blízkém okolí dostatečný výběr sportovních zařízení a aktivit (např. koupaliště, projížďky na koni, bowling…).

Řekne se Josefův Důl, Jizerské hory, ale kde Penzion Alberto hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Alberto Karlov 360 Josefův Důl. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Hostům je k dispozici uzavřené parkoviště. Pes povolen za příplatek (50Kč/den). V restauraci se nachází dětský koutek a dětská židlička. Možnost zapůjčení dětské postýlky za příplatek (100Kč).

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Alberto Josefův Důl Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, obchodní centrum 10000 m od penzionu, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku - 5000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 1000 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 1000 m od penzionu, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je 1000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Alberto poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Alberto nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, kino 10000 m od penzionu, divadlo 10000 m od penzionu, houbaření, jízda na koni.


Ceník ubytování Penzion Alberto

Ubytování Josefův Důl
od 290 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Alberto

Penzion Alberto recenze na ubytování v Josefově Dole

Reference na ubytování Penzion Alberto

Nabízí Penzion Alberto kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Alberto na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Alberto můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Alberto z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Alberto

Adresa a kontakt na Penzion Alberto
Karlov 360
46844 Josefův Důl


ev.č.12350 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Alberto a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Alberto nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Alberto je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-josefuv-dul/penzion-alberto">Penzion Alberto je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Alberto je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě