Penzion Jívka

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jívka

Foto Penzion Jívka

Navštivte Penzion Jívka - nově zrekonstruovaný penzion v klidné části obce Jívka – Dolní Vernéřovice. Z jedné strany je obklopený krásnou krajinnou oblastí Jestřebích hor, na straně druhé se nachází CHKO Broumovsko, jejíž součástí jsou nedaleké jedinečné Adršpašsko-teplické skály.

V případě nepřízně počasí je možné využít tělocvičnu, fitness, prostorný sál, učebnu, kulečník, pingpong a mnoho dalších aktivit. Objekt je vhodný pro jak pro soukromou rekreaci, tak pro školy v přírodě, letní tábory, soustředění a sportovní pobyty.

UPOZORNĚNÍ. KLÍČE OD POKOJE JE NUTNÉ PŘEVZÍT V RESTAURACI U MEDVĚDA STÁRKOV 114 (6KM OD PENZIONU)

Pokoje v penzionu

K dispozici jsou vám pokoje hotelového typu i vícelůžkové apartmány nadstandardně vybavené televizemi, lednicemi, myčkami na nádobí, mikrovlnnými troubami a automatickými pračkami. V celém penzionu je navíc volně využitelná síť Wi-Fi.

Na vícelůžkovém pokoji je možné po domluvě umístit i menší počet osob za sníženou cenu. V tomto případě nás prosím kontaktujte telefonicky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Jívka stravování

Možnost vlastního vaření. Po domluvě možnost zajištění kompletního stravování. V ostatních případech zajišťujeme stravu jen pro skupiny 10 a více osob.

Řekne se Jívka, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Penzion Jívka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Jívka Jívka 86 Jívka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Jívka

Ubytování Jívka
od 450 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Jívka

Penzion Jívka recenze na ubytování v Jívce

Reference na ubytování Penzion Jívka

Nabízí Penzion Jívka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jívka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jívka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jívka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Jívka

Adresa a kontakt na Penzion Jívka
Jívka 86
54234 Jívka


ev.č.15197 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jívka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jívka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jívka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jivka/penzion-jivka">Penzion Jívka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jívka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě