Penzion Budopartner Jívka

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Budopartner

Foto Penzion Budopartner
Penzion Budopartner si rezervujte online

Komfortního penzion se sportovním zázemím včetně stravování, dopravy a dalších služeb.

Sportovní zařízení BUDOPARTNER Jívka spojuje maximální komfort a špičkové vybavení. Přitom si však zachovává domáckou atmosféru. Tělocvična je přizpůsobena pro výuku bojových umění jako například judo, aikido, karate, kung-fu, kick box, apod. Může však stejně dobře posloužit pro přípravu gymnastů, nebo pro soustředění ostatních kolektivních sportů jako fotbal, floorbal, hokej, apod. Velikost sálu je 156 m2. Objekt je koncipován tak, že v přízemí se nachází ubytovací segment s kapacitou 18 lůžek a možností tří přistýlek. V prvním patře je tělocvična, šatny, sociální zařízení a fitness. Po dohodě možnost zajištění polopenze i plné penze s dovozem ze 6 km vzdálené restaurace.

UPOZORNĚNÍ: KLÍČE JE NUTNÉ PŘEVZÍT V RESTAURACI U Medvěda Stárkov 114, 54936 Stárkov (6KM OD PENZIONU)

Pokoje v penzionu

Náš sportovní komplex nabízí čisté a pečlivě navržené pokoje vybudované nově v roce 2014. K tomu pro vás zajistíme vždy ty nejlepší služby. Všechny pokoje mají vlastní TV, WI-FI, koupelnu, WC s fénem.

Náše pokoje nabízí manželské postele s úložnými prostory vhodnými k uložení zavazadel. Dále vždy vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem, fénem, TV, psacím stůlem s vestavěnou chladničkou. Na přání může být pokoj vybaven dětskou postýlkou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Budopartner stravování

Po dohodě možnost zajištění polopenze i plné penze s dovozem ze 6 km vzdálené restaurace.

Popis okolí penzionu, Jívka a Adršpašsko a Broumovsko

Z našeho ubytovacího komplexu to máte jen kousek na všechna místa, která může tato lokalita nabídnout. Adršpachšské skály, pevnost Dobrošov, muzeum Merkur...

Řekne se Jívka, Adršpašsko a Broumovsko, ale kde Penzion Budopartner hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Budopartner Jívka 43 Jívka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Budopartner

Penzion Budopartner recenze na ubytování v Jívce

Reference na ubytování Penzion Budopartner

Nabízí Penzion Budopartner kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Budopartner na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Budopartner můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Budopartner z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15198 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Budopartner a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Budopartner nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Budopartner je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jivka/penzion-budopartner">Penzion Budopartner je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Budopartner je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 172 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.