Pension a restaurace Mlýnský domov Jinočany

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension a restaurace Mlýnský domov

Náměstí 5. května 29, Jinočany
penziony a ubytování Jinočany
Foto Pension a restaurace Mlýnský domov
Nejen ubytování blízko Prahy (4 km), ale i stylovou restauraci najdete v klidném prostředí obce Jinočany. Cesta autem do centra Prahy trvá jen 15 min. Pension poskytne ubytování až pro 40 osob ve vkusně zařízených pokojích s příslušenstvím, TV a WIFI. V restauraci jsou 2 dětské koutky, děti si také můžou zařádit na zahradě s trampolínou a prolézačkami. Přijímáme všechny standardní tuzemské i mezinárodní platební karty.

Pension a restaurace Mlýnský domov - stravování

K dispozici Vám je  přízemní restaurace, zimní zahrada, a v létě útulná zahrádka s kapacitou až 110 míst. Nabízíme speciality české  kuchyně. Pizzy pečeme v italské peci na dřevo z kvalitních dovážených surovin. Dále nabízíme široký výběr zeleninových salátů, dezertů... Točené pivo Pilsner Urquell a Gambrinus. Z vín kvalitní moravská a světová vína a další alkoholické i nealkoholické nápoje. Připravujeme též bankety, rauty a jiné společenské události. Na přání poskytujeme cateringové služby. Můžeme nabídnout také grilování v otevřeném krbu.

Vybavení a služby poskytuje Pension a restaurace Mlýnský domov

 • Stravování: plná penze
 • Platební karty: VISA, MasterCard, American Express, Diners Club, EuroCard / MasterCard
 • Přijímáme poukázky: Sodexo, Accor services, Cheque Dejeneur, Exit Group
 • Na pokojích máte: WiFi, koupelna, TV/SAT, WC
 • Ke komfortu patří: restaurace, venkovní terasa, zahrádka
 • Check in: 12:00
 • Check out: 12:00

Ceník ubytování Pension a restaurace Mlýnský domov

Ubytování Jinočany
od 500 Kč za lůžko
od 500 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Pension a restaurace Mlýnský domov

Pension a restaurace Mlýnský domov recenze na ubytování v Jinočanech

Reference na ubytování Pension a restaurace Mlýnský domov

Nabízí Pension a restaurace Mlýnský domov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension a restaurace Mlýnský domov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension a restaurace Mlýnský domov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension a restaurace Mlýnský domov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension a restaurace Mlýnský domov

Adresa a kontakt na Pension a restaurace Mlýnský domov
Náměstí 5. května 29
25225 Jinočany


ev.č.10313 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension a restaurace Mlýnský domov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension a restaurace Mlýnský domov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension a restaurace Mlýnský domov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jinocany/pension-mlynsky-domov">Pension a restaurace Mlýnský domov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension a restaurace Mlýnský domov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Barborka
  Penzion Barborka Zrekonstruovaný horský Penzion Barborka se nachází v horní části Rokytnice nad Jizerou. Jeho poloha umožňuje dobrou dosažitelnost…
  penziony Rokytnice nad Jizerou, ubytování od 220 Kč
 • Penzion G
  Penzion G Penzion G naleznou návštěvníci Olomouckého kraje v samotném centru města Šumperka, ležícího na řece Desná na jihozápadním okraji…
  penziony Šumperk, ubytování od 800 Kč v lokalitě Jeseníky
 • Penzion U muzea Liberec
  Penzion U muzea Liberec Nabízíme Vám příjemné ubytování v rodinném penzionu v nejhezčí části města Liberce obklopené zelení. V bezprostředním okolí našeho…
  penziony Liberec, ubytování od 600 Kč v lokalitě Jizerské hory
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě