Pension u Tomáše Jindřichův Hradec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension u Tomáše

Nežárecká 1, Jindřichův Hradec
penziony a ubytování Jindřichův Hradec
Foto Pension u Tomáše
Pension u Tomáše si rezervujte online

Tříhvězdičkový pension u Tomáše naleznete u jediné dochované gotické brány v historickém centru Jindřichova Hradce. Pohodlné ubytování je připraveno pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi či firemní pracovníky.

Pension u Tomáše naleznete u jediné dochované gotické brány v historickém centru Jindřichova Hradce, v těsné blízkosti zámku a Jakubských sadů.

Pohodlné ubytování je hostům poskytováno v jednom kompletně vybaveném zrekonstruovaném apartmánu.

Svůj vůz můžete zaparkovat 30 metrů od penzionu.

Pokoje v penzionu

Pohodlné ubytování je poskytováno v jednom kompletně vybaveném apartmánu pro 4 osoby. Apartmán je útulně zařízen a poskytuje potřebný komfort a soukromí pro Váš příjemný a klidný pobyt. Součástí základního zařízení apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení a samozřejmě plně vybavená kuchyňka. Apartmán dále disponuje pohodlným nábytkem, televizí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension u Tomáše stravování

Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce, nebo obejdní snídaně, polopenze v blízké restauraci (50 m).

Popis okolí penzionu, Jindřichův Hradec a Jižní Čechy

Město Jindřichův Hradec patří k významným českým památkám s velmi krásnou přírodou. Město leží v Jižních Čechách, kde se rozkládá chráněná krajinná oblast Třeboňsko s rozlehlou soustavou rybníků. Přímo ve městě se můžete vykoupat v rybníku Vajgar. Okolí je protkáno kilometry značených tras a cyklostezek. Navštívit můžete významné církevní památky, např. Minoritský klášter, Františkánský klášter s kostelem svaté Kateřiny, Gotický kostel Nanebevzetí panny Marie s vysokou věží a další památky. Krásný zámek nedaleko penzionu!

Řekne se Jindřichův Hradec, Jižní Čechy, ale kde Pension u Tomáše hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension u Tomáše Nežárecká 1 Jindřichův Hradec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Pension u Tomáše

Pension u Tomáše recenze na ubytování v Jindřichově Hradci

Reference na ubytování Pension u Tomáše

Nabízí Pension u Tomáše kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension u Tomáše na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension u Tomáše můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension u Tomáše z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15003 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension u Tomáše a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension u Tomáše nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension u Tomáše je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jindrichuv-hradec/pension-u-tomase">Pension u Tomáše je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension u Tomáše je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 444 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.