Penzion Pod Rozhlednou Jílové

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Pod Rozhlednou

Sněžník 125, Jílové
penziony a ubytování Jílové
Foto Penzion Pod Rozhlednou
Penzion Pod Rozhlednou si rezervujte online

Penzion a Restaurace pod Rozhlednou byla postavena nově v roce 1999 jako věrná napodobenina původního hostince, jež na tomto místě stál od roku 1865, jeden rok od dostavby 33m vysoké kamenné rozhledny, odkud je překrásný výhled na město Děčín, Labské pískovce, Českosaské Švýcarsko, České středohoří, Milešovku, Lužické hory, hřebeny Krušných hor a části Německa.

V penzionu nabízíme ubytování v příjemném prostředí celkem v osmi dvojlůžkových pokojích. V penzionu je k dispozici salónek pro 20 lidí, který je možný využít dle dohody, ať již je to školení, přednášky či cvičení. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu zdarma ve všech prostorách hotelu. Parkoviště pro hotelové hosty je zdarma.

Koloběžku si můžete v naší půjčovně zapůjčit dle vašeho přání na krátkou nebo dlouhou trasu. Součástí půjčovného je přilba a chrániče končetin. Půjčujeme Snowtubing pro jednoho nebo pro dva jezdce a vybavíme Vás bezpečnou lyžařskou přilbou. Nabízíme možnost jednorázového sjezdu v délce cca 1km a to od Drážďanské vyhlídky dolů k hotelu Hřebenová bouda.

Pro svou exklusivitu prostředí je náš penzion vhodný i pro pořádání svatebních hostin. Hostinu je možné uspořádat až pro 50 osob, ubytování můžeme zajistit v našich osmi dvojlůžkových pokojích.

Pokoje v penzionu

V penzionu máme 8 dvojlůžkových pokojů, ve kterých je možnost 1-2 přistýlek. Pokoje jsou nekuřácké - na pokoji je koupelna a wc a pro zábavu dětí a dospělích je dispozici smart TV připojené na internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Pod Rozhlednou stravování

Podle vašeho přání vám můžeme nabídnout ubytování se snídaní, s polopenzí nebo plnou penzí. V případě zvláštního požadavku na stravování (vegetariánská kuchyně, bezlepková dieta, dietní program. .) při dohodě předem není problém, připravíme vám stravování tak, aby vám vyhovovalo i v době vaší dovolené. V případě, že máte malé dítě, připravíme pro něj stravu odpovídající věku. Vy máte dovolenou, my se staráme.

Restaurace je otevřena každý den v sezoně od 1. 6. - 30. 9. od 10,00 - 20,00 hod a mimo sezonu od 1. 10. - 31. 5. od 10,00 – 17,00 hod. Kapacita restaurace je až 60 míst a má vnitřní prosklenou terasu s výhledem do krajiny. V chladnějším počasí roztápíme krb, takže je zde teplo a útulno. Při hezkém počasí můžete posedět na venkovní terase a užít si výhledu na široké okolí, kapacita venkovní terasy je 24 míst.

Denně je pro vás připravena aktuální nabídka dle jídelního lístku, který je průběžně obměňován. Vaříme převážně domácí českou kuchyni z kvalitních a čerstvých surovin.

Řekne se Jílové, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion Pod Rozhlednou hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a Restaurace pod Rozhlednou Sněžník 125 Jílové. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pokoje jsou k dispozici vždy po 14.00 - v případě příjezdu mezi 10.00 - 14.00 možnost využití společenské místnosti + uschování věcí odjezd vždy do 10.00 - v případě odjezdu 10.00 - 18.00 možnost využití společenské místnosti + uschování věcí.

Nabízené služby: půjčovnu sjezdových koloběžek, snowtubing, masáže těla, horolezectví a bouldering s instruktorem, pro skupiny zajistíme kondiční cvičení, kurzy sebeobrany opět s instruktorem.


Fotogalerie ubytování Penzion Pod Rozhlednou

Penzion Pod Rozhlednou recenze na ubytování v Jílovém

Reference na ubytování Penzion Pod Rozhlednou

Nabízí Penzion Pod Rozhlednou kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Pod Rozhlednou na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Pod Rozhlednou můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Pod Rozhlednou z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11980 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Pod Rozhlednou a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Pod Rozhlednou nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Pod Rozhlednou je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jilove/penzion-pod-rozhlednou">Penzion Pod Rozhlednou je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Pod Rozhlednou je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě