Hraniční bouda Jílové

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Hraniční bouda

Sněžník 95, Jílové
penziony a ubytování Jílové
Foto Hraniční bouda

Hraniční Bouda je příjemný rodinný penzion s mnohaletou tradicí, který najdete nedaleko severočeského Děčína. Penzion stojí na okraji vesničky Sněžník, v regionu Českosaské Švýcarsko.

Svým hostům nabízí kromě příjemného posezení a ubytování v útulných pokojích, také dobrou výchozí polohu pro nesčetné výlety do okolí. Náš personál Vás rád uvítá každý den od desíti do desíti.

Pokoje v penzionu

Ubytování

Náš penzion Vám nabídne především ničím nerušený pobyt v krásné přírodě. Vybírat si můžete ze široké škály ubytování. Všechny pokoje prošly v roce 2008 renovací, včetně sociálního zařízení, každý pokoj má své vlastní.

Celkem má penzion kapacitu 20 lůžek. K dispozici jsou jak dvoulůžkové pokoje, tak třílůžkové – vždy s možností přistýlky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hraniční bouda stravování

Místní kuchyně si během let svého působení získala několik desítek „štamgastů“. Oblíbená jsou nejenom hotová jídla, ale také speciality, ke kterým v poslední době přibyly výtečné steaky a široká nabídka ryb.

Naše stylově vybavená restaurace má kapacitu 50 míst, v letním období je k dispozici také 20 míst na terásce. Samozřejmostí je vlastní parkoviště.

Akce

Ať už jde o narozeniny, svatbu nebo třeba i školení, náš personál má s pořádáním akcí velké zkušenosti. Rádi Vám tedy s jejich uspořádáním pomůžeme.

Popis okolí penzionu, Jílové a Děčínsko a Lužické hory

Oblast Českosaského Švýcarska v sobě skrývá nespočet možností, kam vyrazit na výlet. V bezprostřední blízkosti penzionu se v nadmořské výšce 726 m nachází rozhledna Děčínský Sněžník.

Nedaleko můžete také navštívit Tiské skály, které jsou jako dělané pro milovníky horolezectví. Samotné město Děčín může nabídnout několik míst, která stojí za návštěvu – ať už jde o Děčínský zámek, krásnou Zoologickou zahradu nebo vyhlídku na Pastýřské stěně.

Největším lákadlem ale zůstává Národní park České Švýcarsko, který je vzdálen zhruba 25 km od penzionu. Turisty je nejvíce oblíbená Pravčická brána nebo Soutěsky ve Hřensku, kde se projíždějí na pramicích.

V létě je oblast oblíbená turisty, horolezci, cyklisty i vyznavači in-line bruslení. V zimě potkáte běžkaře a přímo na Sněžníku se každoročně konají závody psích spřežení.

Řekne se Jílové, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hraniční bouda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: penzion Hraniční bouda Jílové-Sněžník 95 Jílové. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hraniční bouda

Hraniční bouda zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Jílové.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Hraniční bouda

Hraniční bouda recenze na ubytování v Jílovém

Reference na ubytování Hraniční bouda

Nabízí Hraniční bouda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hraniční bouda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Hraniční bouda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hraniční bouda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Hraniční bouda

Adresa a kontakt na Hraniční bouda
Sněžník 95
40502 Jílové


ev.č.11984 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Hraniční bouda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Hraniční bouda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Hraniční bouda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jilove/hranicni-bouda">Hraniční bouda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Hraniční bouda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě