Penzion Alexander Jilemnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Alexander

Krkonošská 503, Jilemnice
penziony a ubytování Jilemnice
Foto Penzion Alexander
Penzion Alexander si rezervujte online

Pension Alexander se nachází v klidné časti města Jilemnice a disponuje kapacitou pro 18 osob. Penzion je situován v blízkosti běžeckých a sjezdových tratí. Nabídka ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV se satelitním přijímačem. K dispozici je zde WIFI připojení a úschovna kol a lyží. Možnost ubytování se zvířaty.

Pension Alexander se nachází v klidné časti města Jilemnice, nedaleko autobusového nádraží, které případně zajistí cestu do jakéhokoliv místa v Krkonoších. U pensionu je k dispozici soukomé parkoviště. Nabízíme celkem 18 lůžek, které jsou rozděleny do 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven televizí. V celém prostoru pensionu je volné připojení na Wifi. V objektu je příjemná restaurace, která vaří výbornou českou kuchyni a je otevřena od 11:00 – 22:00. Celý objekt je nekuřácký.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí prostorné dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje vybavené satelnitní TV a vlastním sociálním zařízením vč. toalety. Některé pokoje mají balkón s výhledem na centrum Jilemnice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Alexander stravování

Restarace součástí pensionu.

Popis okolí penzionu, Jilemnice a Krkonoše

Historické město Jilemnice je východiskem do západních Krkonoš a je krásné nejen v letním období, ale i v zimním, kdy je navíc významným lyžařským centrem právem označovaným přídomkem "kolébka českého lyžování".

Řekne se Jilemnice, Krkonoše, ale kde Penzion Alexander hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Alexander Krkonošská 503 Jilemnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension se nachází nedaleko centra Jilemnice přímo na hlavní trase do Krkonoš.


Fotogalerie ubytování Penzion Alexander

Penzion Alexander recenze na ubytování v Jilemnici

Reference na ubytování Penzion Alexander

Nabízí Penzion Alexander kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Alexander na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Alexander můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Alexander z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12700 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Alexander a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Alexander nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Alexander je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jilemnice/penzion-alexander">Penzion Alexander je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Alexander je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 430 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.