Penzion U všech čertů Jičín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U všech čertů

M. Koněva 73, Jičín
penziony a ubytování Jičín
Foto Penzion U všech čertů
Penzion U všech čertů si rezervujte online

Nově otevřený penzion s nadstandardně vybavenými pokoji jehož součástí je stylová restaurace.

Hledáte-li stylové a příjemné ubytování v pohádkovém městě Jičín, navštivte penzion & restaurant U všech čertů. Penzion poskytuje ubytování v osmi útulných a moderně vybavených pokojích. V každém pokoji se nachází koupelna s toaletou. Ve všech pokojích možnost internetového připojení. Součástí penzionu je hospůdka neboli restaurace U všech čertů, pekelný sklípek a v letních měsících možnost posezení na venkovní terase. Pohodlně zaparkujete zdarma hned u penzionu.

Pokoje v penzionu

7 dvoulůžkových pokojů, s předsíňkou a šatní skříní, je vybaveno manželskou postelí, psacím stolem a židlí, tv, wifi. Součástí každého pokoje je koupelna s toaletou. 1 apartmá s prostornou předsíňkou se skládá z ložnice s manželskou postelí, psacím stolem a židlí, tv, wifi a obývacím pokojem s pohovkou a konferenčním stolkem. Součástí je též koupelna a toaleta.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion U všech čertů stravování

česká i mezinárodní

Popis okolí penzionu, Jičín a Český ráj

Centrum města se nachází 5 minut pomalé chůze od penzionu. V blízkém okolí se nachází nově zrekonstruované koupaliště, zimní stadion, rybník Kníže. Penzion může sloužit jako výchozí bod pro cyklistické i pěší výlety po Českém ráji.

Řekne se Jičín, Český ráj, ale kde Penzion U všech čertů hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: U všech čertů penzion & restaurant M. Koněva 73 Jičín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U všech čertů Jičín Vám nabízí při pobytu následující služby: pokojová služba, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U všech čertů poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U všech čertů nabízí: restaurace, zahrádka, sklípek.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 1500 m od penzionu, diskotéka 1000 m od penzionu, kino 1000 m od penzionu, divadlo 1000 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium 1500 m od penzionu, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion U všech čertů

Penzion U všech čertů recenze na ubytování v Jičíně

Reference na ubytování Penzion U všech čertů

Nabízí Penzion U všech čertů kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U všech čertů na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U všech čertů můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U všech čertů z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14671 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U všech čertů a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U všech čertů nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U všech čertů je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jicin/penzion-u-vsech-certu">Penzion U všech čertů je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U všech čertů je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě