Penzion Lucie Jičín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Lucie Jičín

Fügnerova 197, Jičín
penziony a ubytování Jičín
Foto Penzion Lucie Jičín
Penzion Lucie Jičín si rezervujte online

Penzion Lucie se nachází v centru města Jičína, necelý pět minut pěšky od hlavního náměstí.

Každý pokoj Penzionu Lucie je vybaven televizorem s příjmem satelitního signálu a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). K dispozici 4× dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. S ubytováním lze sjednat snídaně a věčeře (PP), případně i obědy (AI). Domácí zvíře povoleno.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 11:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Lucie Jičín stravování

Věříme, že Vám v naší restauraci bude chutnat. Kromě vlastní restaurace můžete posedět v salónku nebo zimní zahradě. Ta přes léto slouží zároveň jako otevřená terasa. Celková kapacita je 75 míst. Restaurace je vybavena free-WiFi zónou s kapacitou 2Mb.

Řekne se Jičín, Český ráj, ale kde Penzion Lucie Jičín hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Lucie Fügnerova 197 Jičín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Parkování před penzionem. Úschova kol možná na zahradě nebo na chodbě, která vede do zahrady. Zapůjčení postýlky je možné. Sprchový kout na pokoji
Satelit na pokoji
Pokoje se sociálním zařízením
Dětská postýlka
Televizor na pokoji
Toaleta na pokoji
Možnost dohody individuální ceny při delším pobytu.


Fotogalerie ubytování Penzion Lucie Jičín

Penzion Lucie Jičín recenze na ubytování v Jičíně

Reference na ubytování Penzion Lucie Jičín

Nabízí Penzion Lucie Jičín kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Lucie Jičín na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Lucie Jičín můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Lucie Jičín z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12497 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Lucie Jičín a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Lucie Jičín nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Lucie Jičín je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jicin/penzion-lucie-jicin">Penzion Lucie Jičín je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Lucie Jičín je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě