Pension Imperial Spa Jičín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Imperial Spa

Fugnerova 209, Jičín
penziony a ubytování Jičín
Foto Pension Imperial Spa

Pension Císařské lázně se nachází v budově sousedící s Grand Hotelem Praha v pohádkovém městě Jičín. Je výbornou volbou pro ty, jenž hledají nadstandartní komfort za ty nejpříznivější ceny.

Čtyřhvězdičkový pension Císařské lázně sdílí recepci s Grand Hotelem Praha, s nímž má také společnou secesní restauraci, prvorepublikovou kavárnu, starorakouskou pivnici, vinárnu a wellness centrum-císařské lázně. Leží v Jičíně na konci pěší zóny- Husovy třídy. Všechny historicky autentické pokoje jsou vybaveny masívním či rustikálním nábytkem a nesou jména po původních majitelích objektu. Pension nabízí dva pokoje s manželskou postelí a dva pokoje s postelemi oddělenými. Ve všech pokojích je možná přistýlka. Každý z pokojů je vybaven LCD televizí, bezpečnostním sejfem, vlastní koupelnou a nabízí wi-fi připojení zdarma.

Pokoje v penzionu

Dva historické jsou vybaveny nábytkem z masivu, brokátovými přehozy a stylovými závěsy a odkazují na secesní ubdobí ve kterém vznikaly. Taktéž nesou jména po svých majitelích z 20. a 30. let a jejich originálními fotografiemi a dokumenty jsou zdobeny. Další dva pokoje jsou vybaveny rustikálním nábytkem a zdobeny majestátními fotografie Prachovských skal. V pokojích je wi-fi připojení zdarma, LCD televizory a bezpečnostní sejf. Každý pokoj má svoji vlastní secesní koupelnu vybevenou bílou keramikou se stříbrnými prvky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Imperial Spa stravování

Grand restaurant Praha se nachází v přízemí ubytovacího komplexu a jeho kuchyně je vyhlášená. Jídelní lístek inspirovaný přístupem nejznámějšího českého šéfkuchaře p. Pohlreicha uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Vedle nekuřácké restaurace se nachází i krásná prvorepubliková kavárna, kde si hosté užijí excelentní italskou kávu Diémme. V suterénu se nachází starorakouská pivnice, s tankovým plzeňským pivem bezkonkurenčí chuti i ceny. Milovníci militarií dozajista ocení malby rakousko-uherské armády a portréty generálů, stejně tak jako dobové zbraně, jež zdobí všechny stěny lokálu. Sousedící Divadelní vinárna, se silnými orientálními prvky- typickými pro art-noveau styl nabízí příjemné posezení nad sklenkou moravských vín, odebíraných zásadně od malých českých vinařů.

Popis okolí penzionu, Jičín a Český ráj

Pohádkové město Jičín je vstupní branou oblasti zvané Český ráj. Skalní města Prachovských skal jsou vzdálena cca 5 km. Samotné město nabízí množství památek, odkazujích zejména na období třicetileté války, za jejíchž časů zažilo město největší rozvoj a prosperitu. Valdštejnská lodžie, Jičínský zámek, Valdická brána, jičínská synagoga... to je jen stručný výpis. V okolí se nachází mnoho hradů a zámků- Kost, Trosky, Hrubá skála, Valdštejn a mnoho dalších stojících za navštívení. V blízkosti pensionu se nachází venkovní i krytý plavecký areál.

Řekne se Jičín, Český ráj, ale kde Pension Imperial Spa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Imperial Spa Fugnerova 209 Jičín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension, ačkoliv stojí téměř v centru města, je lehce dosažitelný automobilem, se snadným napojením na obchvat města.

Autobusové nádraží je vzdálené 300 metrů, vlakové cca 500 m.

Mezinárodní letiště Václava havla je vzdáleno 100 km


Ceník ubytování Pension Imperial Spa

Ubytování Jičín
od 950 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Pension Imperial Spa

Pension Imperial Spa recenze na ubytování v Jičíně

1 Reference, komentáře

 • reagujte na tento názor Středa, 19 Červen 2013 18:18 reference od Anna Valentová

  Byli jsme velice spokojení se zázemím hotelu, není co vyčítat.

Reference na ubytování Pension Imperial Spa

Nabízí Pension Imperial Spa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Imperial Spa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Imperial Spa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Imperial Spa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Imperial Spa

Adresa a kontakt na Pension Imperial Spa
Fugnerova 209
50601 Jičín


ev.č.14923 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Imperial Spa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Imperial Spa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Imperial Spa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jicin/pension-imperial-spa">Pension Imperial Spa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Imperial Spa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Angus Farm
  Pension Angus Farm Pension je vybudovaný v půdních prostorách restaurace v obci Soběsuky. Dle historického pojetí starého venkovského stavení byla…
  penziony Neurazy, ubytování od 900 Kč
 • Penzion Diana
  Penzion Diana Soukromý penzion Diana leží přímo v centru lázní Teplice nad Bečvou v poklidném sousedství okolních parků a v blízkém…
  penziony Teplice nad Bečvou, ubytování od 990 Kč v lokalitě Lázně
 • Pension Křivá
  Pension Křivá Pension Křivá**** se nachází v samotném historickém centru Olomouce. Nabízí svým hostům jedinečné spojení atraktivní lokality…
  penziony Olomouc, ubytování od 1650 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě