Penzion Falkenštejn Jetřichovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Falkenštejn

Jetřichovice 73, Jetřichovice
penziony a ubytování Jetřichovice
Foto Penzion Falkenštejn
Penzion Falkenštejn si rezervujte online

Penzion Falkenštejn leží v centru Českého Švýcarska v Jetřichovicích. Romantická krajina oplývá množstvím pískovcových útvarů.

Pension má kapacitu 28 lůžek. Pokoje jsou 1, 2, a 3lůžkové. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC. V přízemí klubovna + TVsat. , jídelna (lednice, varná konvice, porcelánové nádobí pro hosty).

Ve vedlejším altánu krb (možno kouřit), venku: stolní tenis, zahradní nábytek, venkovní krb (dřevěné uhlí), uzamykatelné parkoviště a uzamykatelný sklípek pro kola.

Možnost připojení internetu Wi – Fi (1. patro + jídelna).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Jetřichovice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion Falkenštejn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Falkenštejn Jetřichovice 73 Jetřichovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Falkenštejn

Penzion Falkenštejn recenze na ubytování v Jetřichovicích

Reference na ubytování Penzion Falkenštejn

Nabízí Penzion Falkenštejn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Falkenštejn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Falkenštejn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Falkenštejn z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11998 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Falkenštejn a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Falkenštejn nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Falkenštejn je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jetrichovice/svobodny-pan-z-falkenstejnu">Penzion Falkenštejn je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Falkenštejn je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Barborka
  Pension Barborka Náš, nově zrekonstruovaný "Radniční sklípek" na Božím Daru, Vám nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, s vlastní restaurací a ubytováním…
  penziony Boží Dar, ubytování od 350 Kč
 • Penzion Za Vodou
  Penzion Za Vodou Útulný rodinný penzion v centru Dvora Králové v blízkosti ZOO – Safari a koupaliště, nabízí ubytování v moderně a vkusně…
  penziony Dvůr Králové nad Labem, ubytování od 1270 Kč
 • Apartmá Šejko
  Apartmá Šejko Apartmá pensionu Šejko se nachází ve Vyšehradské části města nedaleko historického centra Českého Krumlova (asi 5minut…
  penziony Český Krumlov, ubytování od 1400 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 405 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.