Pension Dřevák Jetřichovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Dřevák

Jetřichovice 57, Jetřichovice
penziony a ubytování Jetřichovice
Foto Pension Dřevák

Malý rodinný Pension Dřevák z 19. století naleznete uprostřed obce Jetřichovice, jedné z nejhezčích obcí Českého Švýcarska, s nabídkou utulnéhých jedno až čtyřlůžkových pokojů.

Pension Dřevák s ubytovací kapacitou 25 osob se nachází v centru obce Jetřichovice, která tvoří nedílnou součást NP Českého Švýcarska a je situována v údolí obklopeném nádhernými skalními útvary a rozsáhlými lesy. Tato obec s malebnou lidovou architekturou (roubené a hrázděné stavby), tvoří spojnici mezi nespočtem turistických tras. V budově se nachází restaurace s celod. provozem, salonkem a letní terasa s grilem. Pro ubytované hosty zve k odpočinku zahrada s terasou. Celý pension je nekuřácký. K dispozici je i parkoviště (za poplatek možnosti hlídaného parkoviště). Bazén, sauna, kuželky v obci (vše v okruhu 300m). Příjezd do penzionu
od 14:00 - 18:00 (pozdější volat)

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou vybaveny sprch. koutem, toaletou a Tv se Sat, po dohodě možnost připojení WIFI.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Jetřichovice

V dosahu: turistické a běžecké trasy, horolezectví, cyklostezky, rybaření, golf, jízdárna, koupaliště, sauna, kuželky, živá hudba, kadeřnictví, nákupní možnosti, historické památky.

Řekne se Jetřichovice, ale kde Pension Dřevák hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Dřevák Jetřichovice 57 Jetřichovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Dostupnost autobusem Děčín - Jetřichovice, vlakem Děčín - Česká Kamenice - dále pak autobusem do Jetřichovic nebo autem.


Ceník ubytování Pension Dřevák

Ubytování Jetřichovice
od 700 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Pension Dřevák

Pension Dřevák recenze na ubytování v Jetřichovicích

Reference na ubytování Pension Dřevák

Nabízí Pension Dřevák kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Dřevák na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Dřevák můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Dřevák z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Dřevák

Adresa a kontakt na Pension Dřevák
Jetřichovice 57
40716 Jetřichovice


ev.č.11995 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: České Švýcarsko

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Dřevák a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Dřevák nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Dřevák je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jetrichovice/pension-drevak">Pension Dřevák je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Dřevák je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 260 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.