Strnadovský mlýn Jesenice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Strnadovský mlýn

Foto Strnadovský mlýn
Strnadovský mlýn si rezervujte online

Penzion Strnadovský mlýn vám kromě ubytování nabízí i služby restaurace, kde můžete uspořádat svatby a firemní večírky. Penzion je obklopen krásnou přírodou skýtající spoustu zajímavostí, a proto se k nám naši návštěvníci rádi vrací. Náš penzion najdete na rozhraní nejjižnější části okresů Příbram a Benešov. K dispozici je připojení k Wi-Fi.

Ubytování si oblíbí i příznivci agroturistiky - pokud navštívíte náš penzion, můžete zhlédnout Francisovu turbínu a prvorepublikový vodní katr. Během ubytování ochutnáte bio potraviny čistě naší produkce jehněčí maso, produkty jako klobásy, paštiku, jitrnice, jelítka, ale i bylinky a čaje z naší zahrádky... občas chleba z naší pece a při tom můžete obdivovat naši farmu.

Pro ubytování disponuje náš penzion kapacitou 49 lůžek i prostranstvím pro stanování. V rámci ubytování můžete využívat všech možností našeho penzionu - např. okusit speciality naší restaurace (vč. možnosti uspořádání svatby), vyzkoušet rozličné sportovní aktivity (projížďky na koních, beach volejbal, finskou saunu na břehu rybníka, vyjížďky na kolech atd.) či strávit příjemné posezení u táboráku.

Pokoje v penzionu

Pokoje v Hlavní budově jsou nyní (r. 2014) po renovaci, včetně nových sociálních zařízení u pokojů. Tím nyní splňují kritéria i pro velmi náročné návštěvníky. I tak nelpíme na luxusu, ale na přírodních aspektech jako je ticho, čistý vzduch a okolí, tma v noci, pohoda a rodinná atmosféra, kterou se snažíme naplňovat příjemným personálem. Pořádek, čistota, hygiena a teplo na pokojích je samozřejmostí. Televizi u nás na pokoji nečekejte, avšak pokud se neobejdete bez kontaktu se "světem", můžete se u nás zdarma připojit k dostatečně svižnému internetu pomocí wifi, zde je možno naladit cokoliv (TV).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Strnadovský mlýn stravování

V naší restauraci vaříme jídla z prvotřídních surovin, i surovin z naší zahrádky. Potraviny pro kuchyni pečlivě vybíráme s ohledem na nejlepší kvalitu a rozumnou cenu. V žádném případě u nás nenajdete modifikované potraviny a potravinové náhražky. V restauraci se nekouří, stejně jako ve většině prostor objektu. Vymezený prostor pro kuřáky je před vchodem do restaurace v létě na zahrádce, dále dle dohody a podle akce.

Řekne se Jesenice, Střední Čechy, ale kde Strnadovský mlýn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Strnadovský mlýn Vršovice 1 Jesenice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Jesenice u Sedlčan.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn recenze na ubytování v Jesenici

Reference na ubytování Strnadovský mlýn

Nabízí Strnadovský mlýn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Strnadovský mlýn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Strnadovský mlýn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Strnadovský mlýn z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10400 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Strnadovský mlýn a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Strnadovský mlýn nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Strnadovský mlýn je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-jesenice-usedlcan/strnadovsky-mlyn">Strnadovský mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Strnadovský mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě