Pension Adrie Janské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Adrie

Modrokamenná 157 , Janské Lázně
penziony a ubytování Janské Lázně
Foto Pension Adrie
Pension Adrie si rezervujte online

Pension Adrie se nahcází v Jánských Lázních, v bezprostřední blízkosti lyžařského resortu Černá Hora-Pec a nabízí ubytování v 7 apartmá vybavené WiFi a vlastním parkováním. Pension je svou polohou velmi vhodný pro rodiny s dětmy.

Pension Adrie se nahcází v Jánských Lázních, v bezprostřední blízkosti lyžařského resortu Černá Hora-Pec a nabízí ubytování v 7 apartmá vybavené WiFi a vlastním parkoviště u objektu zdarma. Pension je svou polohou velmi vhodný pro rodiny s dětmy.

Součástí objektu je také lyžárna a úschovna kol. Pension je svou polohou velmi vhodný pro rodiny s dětmy.

Pokoje v penzionu

Apartmány a studia mají posezení s TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň nebo kuchyňský kout s jídelním prostorem, výhled na hory a vlastní koupelnu se sprchou a ručníky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Janské Lázně a Krkonoše

Přímo pod pensionem se nacházejí vleky Formánek a lyžařská škola. Večerní lyžování na sjezdovce Protěž, která je vzdálena 200m. Pro milovníky běžek trasy přímo u pensionu. Zastávka Skibusu 30m od objektu. Relaxační aquacentrum s bazénem, výřivkou a saunami vzdáleno 400m.

Řekne se Janské Lázně, Krkonoše, ale kde Pension Adrie hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Adrie Modrokamenná 157 Janské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Adrie

Pension Adrie zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Janské Lázně.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Adrie

Pension Adrie recenze na ubytování v Janských Lázních

Reference na ubytování Pension Adrie

Nabízí Pension Adrie kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Adrie na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Adrie můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Adrie z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15303 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Adrie a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Adrie nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Adrie je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-janske-lazne/pension-adrie">Pension Adrie je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Adrie je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Vaněk
  Penzion Vaněk Pokud hodláte navštívit Velké Losiny, obec s velikou koncentrací historických památek a zajímavostí v podhůří Hrubého Jeseníku, známou…
  penziony Velké Losiny,
 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě