Penzion Janov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Janov

Foto Penzion Janov

Za hezkého počasí penzion skýtá venkovní posezení s krbem nebo chcet-li grilem. Milovníkům koní nabízíme shlédnutí chovu koní. Hledáte-li levné ubytování či rodinný penzion v okolí Sedlčan v okrese Příbram tak jste na správné adrese.

Penzion Janov se nachází v obci Janov, 2 km od města Sedlčany. Nabízíme ubytování v 5 pokojích pro 12 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Společenská místnost s krbem, kulečníkem a šipkami. Zařízená kuchyně pro vlastní vaření kde si můžete v průběhu ubytování připravit jídlo z vlastních jídlo s apetitem na který jste zvyklí. Penzion Janov je v provozu po celý rok.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Janov

  • Stravování: možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna, televize, WC
  • Ke komfortu patří: nekuřácké pokoje, hlídané parkoviště, venkovní terasa, zahrádka
  • Check in: 15:00
  • Check out: 10:00

Ceník ubytování Penzion Janov

Ubytování Janov u Sedlčan
od 280 Kč za lůžko
od 380 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion Janov

Penzion Janov recenze na ubytování v Janově

Reference na ubytování Penzion Janov

Nabízí Penzion Janov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Janov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Janov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Janov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Janov

Adresa a kontakt na Penzion Janov
Janov 2
26401 Janov


ev.č.10404 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Janov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Janov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Janov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-janov-usedlcan/penzion-janov">Penzion Janov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Janov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě