Penzion U Kačáka Janov nad Nisou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Kačáka

Hraničná 75, Janov nad Nisou
penziony a ubytování Janov nad Nisou
Foto Penzion U Kačáka
Penzion U Kačáka najdete mezi obcemi Bedřichov a Janov nad Nisou, 100 metrů od sjezdovky s lyžařskými vleky v Jizerských horách. Kapacita ubytování je 55 lůžek ve 2 - 6-ti lůžkových pokojích.

Penzion U Kačáka poskytuje ubytování pro lyžařské kurzy, školy v přírodě, sportovní soustředění. Právě zde je ten penzion v Jizerských horách, kde se dá pořídit levná rodinná dovolená.

V penzionu je k dispozici místnost s krbem a minibarem i prostorná jídelna, která slouží také jako učebna a je vybavena audio a video technikou, tabulí a velkou TV. Pokoje v penzionu jsou standartně zařízeny, sociální zařízení je na patře. Výborná domácí strava v penzionu U Kačáka v Janově doplňuje příjemnou pohodu.

Pro školy a skupiny organizujeme kompletní sportovní a turistický program. Vybírat můžete z horolezectví, různé horo aktivity, lezecká síť, sportovní lukostřelba, rafting, kanoe, trampolína, netrdiční hry, poradenství a organizace výletů.

Vybavení a služby poskytuje Penzion U Kačáka

  • Stravování: plná penze
  • Ke komfortu patří: bar
  • Relaxační centrum - wellness centrum: sauna / infrasauna

Ceník ubytování Penzion U Kačáka

Penzion U Kačáka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Janov nad Nisou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Kačáka

Penzion U Kačáka recenze na ubytování v Janově nad Nisou

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Úterý, 20 Prosinec 2011 15:55 reference od Kateřina Mertlíková

    Naprosto vynikající strava (všichni jsme ztloustli) sportovní služby nádherné, laciné a slušný a ochotný personál, pěkné klidné místo. Děkujeme za pěknou dvolenou.

Reference na ubytování Penzion U Kačáka

Nabízí Penzion U Kačáka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Kačáka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Kačáka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Kačáka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Kačáka

Adresa a kontakt na Penzion U Kačáka
Hraničná 75
46811 Janov nad Nisou


ev.č.12265 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Kačáka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Kačáka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Kačáka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-janov-nad-nisou/penzion-u-kacaka">Penzion U Kačáka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Kačáka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě